Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her firavunun bir Musa'sı vardır. Dragon'un Musa'sı da güzel manzaradır. Manzarayı bırakıp gelmez Egghead'e. O yüzden onu geçelim.

Marcus'un yukarıya baktığı söyleniyordu ama sanki Denden Mushi'ye yukarıdan bakıyor. O kısmı hala çözemedim.
Nasjuro & Saturn şu an bizim tayfa ile karşılaştılar, ve terste kaldılar sanırım.

Saturn'un bulunduğu yere Jimbei Zoro'yu götürüyor. Nasjuro'nun olduğu yere Sanji gidiyor yanlış hatırlamıyorsam.
Yine ters eşleşme.

Oda bunlari belirtse sorun değil. Kaido'daki performansın 20'de 1'i haki performansi göstermedi. Ondakinin 5'de 1'i G5'te kalmadı ama iki kere bitti bu arc G5. Haki zaten kullandığını görmedik çok.

Kaido ile olan savaşta her panel hakiler havada uçuşuyordu. Base modta Hibrit Kaido ile denk çarpıştı. Oda şimdi bunları unutmuş gibi çiziyor.
Haki konusunda haklısın ama g5'e bakarsak Kaido karşısında ilk yaşlı hale gelmesi bu arc'taki kadar hızlıydı. Orda kalbim güm güm dedi kalktı. Belki henüz açıklanmayan dezavantajı vardır onun. O dövüşten sonra 1 hafta uyudu biliyorsun.

Haki konusunda haklısın ama g5'e bakarsak Kaido karşısında ilk yaşlı hale gelmesi bu arc'taki kadar hızlıydı. Orda kalbim güm güm dedi kalktı. Belki henüz açıklanmayan dezavantajı vardır onun. O dövüşten sonra 1 hafta uyudu biliyorsun.
Öyle ama orada savaşın öncesini de unutmamak lazım. Bir de Kaido zarar veriyordu Luffy'e. Sağlam ataklar ile konduruyordu. Yakıyordu. Luffy burada atak yedi mi hatırlamıyorum. Darbe yemeden çok sağlam ataklar yapmadan haki kullanmadan enerjisi bitiyor G5'den çıkıyor.

Öyle ama orada savaşın öncesini de unutmamak lazım. Bir de Kaido zarar veriyordu Luffy'e. Sağlam ataklar ile konduruyordu. Yakıyordu. Luffy burada atak yedi mi hatırlamıyorum. Darbe yemeden çok sağlam ataklar yapmadan haki kullanmadan enerjisi bitiyor G5'den çıkıyor.
G5’te olması daha büyük zarar gibi. Salt haliyle takılsın işte, boşuna kendini yoruyor. En iyisi Roger’ın tarzıydı, adam dezavantajı olmadan rahat rahat takılıyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık