Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1112 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dragonun buraya gelmesi imkansız olmalı , 10 dakika var denirken konuşmaya adada oturuyor uzakları izliyor . Lucci 7 dakika kaldı demişti hadi 3 dakika daha geçsin 6 dakikada buraya mı gelecek red line ı geçip saçma olur.
Kendisine atmış herhalde
Kendisine değil aslında. Luffy içeride hortladı sanırım Nika da höst lan diyip geçirdi kendine . Allah rahmet eylesin yine öldü galiba

Dragonculara müjdemi veriyorum Mars'ın yukarı bakıp gördüğü şey kesinlikle Dragon. One piece mangasının 100. Bölümünü açıp okuyun Smoker ve Luffy'nin dövüştüğünü görüceksiniz Luffy haki kullanmasını bilmediği için Smoker'a kaybeder. Smoker'ın Luffye söylediği cümle "Görünüşe göre şansın sona erdi" bu panelden sonra Dragon ortaya çıkıp Smoker'ın sopasını tutuyor luffy bunun sayesinde kaçıyor. Şu anki duruma ne kadar benzer Goroseiler bilinmeyen bir nedenden ötürü hasar almıyor tıpkı o zamanki smoker gibi Mars Vegapunk için "hiç şansın yok" cümlesini kuruyor yine bir paralellik var. Dragon'un ejderha veya kuş meyvesini yediğini düşünüyorum diğer bölüm yanılıp yanılmadığımı görücez, Bir ayrıntı daha 100. Bölümün adı "Efsane Başladı" Dragon efsanesinin başlayışını görücez. @Skywalker @Headhunter @Lucky Luke @Büyük Korsan Kaidou

100. Bölümde Dragon'un gözüktüğü ilk panelde yazılan yazıya bakın.

Son düzenleme:
Dragonculara müjdemi veriyorum marsın yukarı bakıp gördüğü şey kesinlikle Dragon. One piece mangasının 100. Bölümünü açıp okuyun smoker ve luffy'nin dövüştüğünü görüceksiniz luffy haki kullanmasını bilmediği için smoker'a kaybeder. Smoker'ın Luffye söylediği cümle "Görünüşe göre şansın sona erdi" bu panelden sonra Dragon ortaya çıkıp Smoker'ın sopasını tutuyor luffy bunun sayesinde kaçıyor. Şu anki duruma ne kadar benzer Goroseiler bilinmeyen bir nedenden ötürü hasar almıyor tıpkı o zamanki smoker gibi mars vegapunk için "hiç şansın yok" cümlesini kuruyor yine bir paralellik var. Dragon'un ejderha veya kuş meyvesini düşünüyorum diğer bölüm yanılıp yanılmadığını görücez, Bir ayrıntı daha 100. Bölümün adı "Efsane Başladı" Dragon efsanesinin başlayışını görücez. @Skywalker @Headhunter @Lucky Luke @Büyük Korsan Kaidou

Nerden aklına geldi bu?

Dragonculara müjdemi veriyorum Mars'ın bakıp gördüğü şey kesinlikle Dragon. One piece mangasının 100. Bölümünü açıp okuyun Smoker ve Luffy'nin dövüştüğünü görüceksiniz Luffy haki kullanmasını bilmediği için Smoker'a kaybeder. Smoker'ın Luffye söylediği cümle "Görünüşe göre şansın sona erdi" bu panelden sonra Dragon ortaya çıkıp Smoker'ın sopasını tutuyor luffy bunun sayesinde kaçıyor. Şu anki duruma ne kadar benzer Goroseiler bilinmeyen bir nedenden ötürü hasar almıyor tıpkı o zamanki smoker gibi mars vegapunk için "hiç şansın yok" cümlesini kuruyor yine bir paralellik var. Dragon'un ejderha veya kuş meyvesini düşünüyorum diğer bölüm yanılıp yanılmadığını görücez, Bir ayrıntı daha 100. Bölümün adı "Efsane Başladı" Dragon efsanesinin başlayışını görücez. @Skywalker @Headhunter @Lucky Luke @Büyük Korsan Kaidou

Biz buraları aşalı çok oldu. İstersen 2000. bölümde gözüksün, bizim için varlığı yeter :)

Dragonculara müjdemi veriyorum Mars'ın yukarı bakıp gördüğü şey kesinlikle Dragon. One piece mangasının 100. Bölümünü açıp okuyun Smoker ve Luffy'nin dövüştüğünü görüceksiniz Luffy haki kullanmasını bilmediği için Smoker'a kaybeder. Smoker'ın Luffye söylediği cümle "Görünüşe göre şansın sona erdi" bu panelden sonra Dragon ortaya çıkıp Smoker'ın sopasını tutuyor luffy bunun sayesinde kaçıyor. Şu anki duruma ne kadar benzer Goroseiler bilinmeyen bir nedenden ötürü hasar almıyor tıpkı o zamanki smoker gibi mars vegapunk için "hiç şansın yok" cümlesini kuruyor yine bir paralellik var. Dragon'un ejderha veya kuş meyvesini düşünüyorum diğer bölüm yanılıp yanılmadığını görücez, Bir ayrıntı daha 100. Bölümün adı "Efsane Başladı" Dragon efsanesinin başlayışını görücez. @Skywalker @Headhunter @Lucky Luke @Büyük Korsan Kaidou

Karakterlerin bu kadar hızlı yer değiştirmeleri bana çok saçma gelmeye başladı hoop ordayım hoop burdayım yani Dragon buraya gelmemeli daha doğrusu gelememeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık