Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümde çok önemli bir yer var.

Aynen bu noktadan bahsettim yukarıda. Burada neyi kastetti acaba. Siz onu hala Luffy olarak biliyorken hepinizi yok etmem iyi olacak gibi bir şey diyor. Bu Nika'nın hala uyanmadığı anlamına gelebileceği gibi Luffy'nin Nika olduğunun bilincine varamadığı anlamına da gelebilir.

şu boş yorumları ve adam kıyaslamayı bırakın artık @Smoker abi bu kıyaslama işine artık bir ceza veya başka bir konu açılsın içinde konuşulsun. Bu yorumlardan çok rahatsız oluyorum benim gibi de bir sürü kişi vardır forumda.
Ceza ile çözülmüyor, düşünceli olmak lazım. Bölüm yorumlarında silerim denk gelirsem

Anlattığı ile gösterilen de uyumsuzluk var , heriflerin hakisi o kadar üst düzey ki Lucci bile dövüşün ortasında hissediyor o gücü . Ama gel gör ki 2 tane dev kalkanla kafasına vurup takla attırıyor . Bu herif gerçekten çok acayip şeyler çizmeye başladı.

Normal şartlarda Goroseinin bunları pert etmesi lazım .
Luffy’e, Shanks’ın Aramaki’ye uyguladığı tarifeyi uygulamış ama.

• Like
Tepkiler: Tyr
Aynen bu noktadan bahsettim yukarıda. Burada neyi kastetti acaba. Siz onu hala Luffy olarak biliyorken hepinizi yok etmem iyi olacak gibi bir şey diyor. Bu Nika'nın hala uyanmadığı anlamına gelebileceği gibi Luffy'nin Nika olduğunun bilincine varamadığı anlamına da gelebilir.
Bu tam olarak nasıl bir çeviri olacak ona da bakmak lazım, ilk gelen çeviriler genelde kaba oluyorlar sonra değişiyorlar.

Warcury'nin kral hakisi Big Mom kadar güçlü, onun kadar tüm adayı etkileyecek kadar kral haki salıyor. Gorosei az buz değil ha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık