Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nasıl emek yok ya. Meyveyi yediği andan itibaren antreman yaptı bu çocuk, dövüşebilecek kıvama gelmek bile yıllarını aldı. Onlarca dövüş yapıp meyvesine upgrade yapa yapa ulaştı bu seviyeye. Sanki meyveyi yediği anda uyandırdı, uyanış gökten zembille geldi gibi konuşuyorsunuz.
Bir şeyi uyandırdığı yok, öldü meyve Luffy'i uyandırdı.

Luffy dediğin adam ciddi ciddi "benim babam mı var" diye soracak salaklıkta birisi. Nika meyvesi yediğini bilmediği için ben Luffy'yim diyor. Tayfada Luffy'nin ne meyvesi yediğini bilen hala yok. Hatta bu adada Luffy'nin neye dönüştüğünü gördüler. Bilgi sahibi olmayan kişileri örnek veriyorsun.

Şahsen tanıyan kişiler ona Joy Boy derken, sadece gücüyle bilenler Nika diyor olabilir. Ki Joy Boy diyen iki kişi var, bunların ikisi de antik zamandan kalma.
Sonuç olarak kendisi Luffy değil mi işte aynı salaklıkta Nika kim diye soruyor Luffy olmasaydı evet ben geldim derdi yada Zunishayı görünce yine tanıması lazımdı.Zamanla belli olur ama benlik olarak hala Luffy.Zamanları uyuşuyor mu bilmiyorum ama belki bunlar zamanında tayfaydı Joyboy Nika meyvesi sahibiydi Zunisha robot falan tayfa üyeleriydi lanetlenip cezalandırıldılar belki gemileri Noahtı bunun gibi şeyler bile çıkabilir.

Sonuç olarak kendisi Luffy değil mi işte aynı salaklıkta Nika kim diye soruyor Luffy olmasaydı evet ben geldim derdi yada Zunishayı görünce yine tanıması lazımdı.Zamanla belli olur ama benlik olarak hala Luffy.Zamanları uyuşuyor mu bilmiyorum ama belki bunlar zamanında tayfaydı Joyboy Nika meyvesi sahibiydi Zunisha robot falan tayfa üyeleriydi lanetlenip cezalandırıldılar belki gemileri Noahtı bunun gibi şeyler bile çıkabilir.
Çıkabilir, evet. Çıkana kadar bilemeyeceğiz.

oha insafsız herif. 3 hafta bölüm yok ne demek?? umarım bu üç haftayı iyi değerlendirmeyi düşünüyordur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık