Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin meyve kafa yapıyor. Gördüğümüz karakter Luffy ama uyuşturucu madde etkisi altında gibi. Bunu meyve ruhunun etkisi diye açıklayacak ki ilk girdiği anda Luffy sürekli gülmek istiyorum gibi bir şey diyordu. Böyle moda da meyveye de lanet gelsin o ayrı da gördüğümüz karakter Luffy. Kafası güzel oluyor diye sırtımızı dönecek değiliz.
İlginç bir tayfasınız gerçekten, karakter retcon yedi işte yav, pek çok şeyi değişti ilk başta da lastik çocukken güneş tanrısı oldu bin yıldır beklenen ilahi kurtarıcı.

Meyvesi serinin en önemli değeri haline gelmş, kişiliği daha da cıvıklaşmış, yarın öbür gün nika ile oturup sohbet de ederler biz de sizin niye nika diyorsunuz sızlanmalarınızla uğraşmaya devam ederiz :ehe:

Tayfa da demiyor bu beyaz şey neyin nesi kimsin nesin hiç sorgulama yok. Gevşek Gevşek meynesi yemiş Model: Gevşek Tanrı Nika...

1 kez ciddi gibi oldu sandım o da Kizaru ile Saturnu tutunca gelelim size dediği andı orada dedim işte ciddileşecek heyecanlandım Luffy geldi dedim yok abi... Hayattan soğuttu artık. G4 filan kullansın ya sal G5 i...

Nika zaten akıl hastası bir zoan ...Deli yani... Luffy de salak olduğundan ortaya karışık bir Joyboy çıkıyor .:hhh::artiz:

Şaka bir yana bu gülme meselesi Oda nın önemsediği bir konu. Çünkü Nika yı gören her topluluğun yüzünde gülümsemeye yol açıyor diye boşuna efsane miti yaratmadı .Bunu da göstermek zorunda .Olay bundan ibaret .Ha hoşumuza gitmiyor evet. Gülen Nika , Luffy değil yani ...

Gözden kaçan bir detay varsaki var oda "dev robotu" Joy boy un yani Nika nın yarattığı gerçeği ...Bence öyle olacak .

İlginç bir tayfasınız gerçekten, karakter retcon yedi işte yav, pek çok şeyi değişti ilk başta da lastik çocukken güneş tanrısı oldu bin yıldır beklenen ilahi kurtarıcı.

Meyvesi serinin en önemli değeri haline gelmş, kişiliği daha da cıvıklaşmış, yarın öbür gün nika ile oturup sohbet de ederler biz de sizin niye nika diyorsunuz sızlanmalarınızla uğraşmaya devam ederiz :ehe:
Bütün form dönüşümü yaşayan karakterlere retcon gözüyle bakacağız o zaman.

Bütün form dönüşümü yaşayan karakterlere retcon gözüyle bakacağız o zaman.
Senin bir şeyi kabul etmeni beklemiyorum zaten sana kalsa retcon da değildir Hasan, sen artık belli bir aşamanın üzerine çıkmışsın. Standart takip ettiğimiz bir alışkanlık bu, onur gurur meselesi değil.

Senin bir şeyi kabul etmeni beklemiyorum zaten sana kalsa retcon da değildir Hasan, sen artık belli bir aşamanın üzerine çıkmışsın. Standart takip ettiğimiz bir alışkanlık bu, onur gurur meselesi değil.
Retcon olan tarafı var. Biz onu tartışmıyoruz. Bu forma ait bir şeyler belirlemiş ve bu formdan etkileniyor Luffy. Bunu da göstermiş. Yav Luffy şurada niye gülüyor demenin bir anlamı yok. Çünkü Oda forum yüzünden zorla güldüğünü ima etmiş. Güneş tanrısı Nika felan bunların retcon olması ayrı konu. Tartıştığımız ayrı.

Nerden biliyorsun? Aksine vahşi zoanların kişiliğini etkileyeceğini çok önceden Chopper'dan duyduk. Bu arada mantığı oturtamadın. Luffy'nin zoanının özelliği bu. Gülüyor. Luffy de gülmesini durduramadığını söylüyor zaten. Form onu güldürüyor bu açık bir şey.

Devler Nika deseydi Luffy'e burada neler söyleyeceğiniz biliyoruz. Straw Hat diyince bahsini bile açmamışsınız. Yakışmıyor.

Formun onu güldürdüğünü nereden biliyorsun?

Olum neyin tribine giriyorsun gayet düzgün şekilde ne düşündüğümü açıklamışım. Nika deyince zevkten binbir köşe olan adamlar var diye he kardeş tamam Luffy diye biri yok artık başka karakteri mi izliyoruz diyelim. Öyle bir şey yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık