Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1111: Güneşin Kalkanı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 111 58.7%
  • Orta

Kullanılan: 47 24.9%
  • Kötü

Kullanılan: 31 16.4%

• Kullanılan toplam oy
    189
Katakuriyi aşırı merak ediyorum. Nerede ne yapıyor bu adam. Big Mom ortalıkta yok ki öldü diye farz ediyorum. Perospero da öldü. En büyük ve en güçlü çocuk olarak Koca Ana korsanlarının başına geçer muhtemelen. Yonkou seviyesinde gücü var rahat. Kardeşi de kaçırılmışken boş durmayacaktır. Karasakal Korsanlarıyla başa çıkabilirler mi bilmiyorum.

Katakuriyi aşırı merak ediyorum. Nerede ne yapıyor bu adam. Big Mom ortalıkta yok ki öldü diye farz ediyorum. Perospero da öldü. En büyük ve en güçlü çocuk olarak Koca Ana korsanlarının başına geçer muhtemelen. Yonkou seviyesinde gücü var rahat. Kardeşi de kaçırılmışken boş durmayacaktır. Karasakal Korsanlarıyla başa çıkabilirler mi bilmiyorum.
Yonkou olma potansiyeli var. kral hakiyi saldırısına eklemeyi öğrense pek bi eksikliği yok.Seride çok fazla işlenmesi gereken karakter birikti öte yandan seri başlıyalı çok uzun zaman oldu ve oda yaşlandı nasıl işlicek bilmiyorum, bende çoğu karakter işlenmeden boş boş harcanıcakmış hissiyatı var.

Katakuri harcanmaz diye düşünüyorum. Özellikle Koca Ana korsanlarında kendisi öne çıkarıldı. Koca Ana korsanlarında Katakuri dışında başka lider olabilecek birisi yok illa ki hikayeye dahil olacaktır. Karasakala karşı Shanks ile işbirliği yapabilir gibime geliyor. O İttifakta Hasır Şapkalar olabilir mi mi emin değilim.

Karasakal ile başa çıkamayan yonko olamaz Buggyi saymazsak en güçsüz yonko suanda Karasakal Katakuri ne luffy ile baş edebilir ne de shanksla Buggy şans faktöründen dolayı yonkoluğu kaptırmaz.

Buggy bir şeyler yapmak istiyor ama şuan nereden raftele giden bir yol ponesi ele geçirecek, oda nasıl denk getirecek bilemiyorum. Ben caribo trol bir tip kesin buggy samayı arıyordur diyordum ama bb ye kapağı atıp rahata erecekmiş gibi duruyor. Ufacık bir ihtimalle shanks eski dostunun yanına gidip “one piece i almaya gidiyorum. Sen beni tayfana davet etmiştin. Ben de seni bana eşlik etmeye davet ediyorum” gibi bir şey dermi?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık