Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1110 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer Zoro bu dövüşe katılmazsa daha da dövüşmesin hiçbir şey de yapmasın... mal gibi dolaşsın dursun seri sonuna kadar. Umarım Oda, Jinbe'yi oraya Lucci'yi tutması ve bu nedenle de Zoro'yu meydan da ki dövüşe çekmek için yolluyordur...

depoda yatan antik robottan bir hamle bekliyorum artık belki bunların şeytan meyvesini buga falan sokacak birşey yapar hasar almaları için.

Devler hasırşapkalar pasifistalar kizaru gorosei sakazuki ryogukyu fujitorada gelse ortalık 56 ya dönecek marineford savaşı halt yemiş

Eğer Zoro bu dövüşe katılmazsa daha da dövüşmesin hiçbir şey de yapmasın... mal gibi dolaşsın dursun seri sonuna kadar. Umarım Oda, Jinbe'yi oraya Lucci'yi tutması ve bu nedenle de Zoro'yu meydan da ki dövüşe çekmek için yolluyordur...
Zaten o yüzden gitti Jinbe. Oda'nın aklında böyle bir senaryo var belli. V.Nusjuro bir kılıç ustası doğal olarak onu orada tutacak kişi de bir kılıç ustası olmalı. Oda, bunca bölüm herifi köşede tuttu şimdi ringe çıkarıyor.

Luffy robotun içine girip mecha şeklinde goroseilerle kapışacak herhalde.
Bu robotla birleşme olayının üzerine çok durdular.

Sonrasında Jimbe ''Bu Onların Hayali'' dedi. Hayal kelimesi gizli kelime gibi. Bunu kullandıkların da Oda'dan her şeyi bekliyorum. Ama ben bunun şöyle olacabileceğini düşünüyorum:

Robotun uyanır uyanmaz içine Vegapunk'ın girme olayı beni düşündürdü. Egghead adasındaki benzer teknoloji ile Robotun izin verdiği kişilerin içine girebildiğine inanıyorum. Yani Robot, tayfayı(yada bazılarını) içine alıp adadan kaçırabilir.

Burda Robot Vegapung'ın tehlikede olduğunu önceden sezip onu içine alarak korumaya çalışmış da olabilir. Çünkü diğer türlü bu hareket hiçbir amacı olmayan boş bir sahneden ibaret olacak.

aga benim anlamadığım madem video kaynağının adada olduğunu düşünüyorlar bu süre boyunca var gücüyle adayı yok etmeye çalışabilirler neden luffy'le kavgaya girişiyorlar bunların başka yok edici silahları yok mu?

aga benim anlamadığım madem video kaynağının adada olduğunu düşünüyorlar bu süre boyunca var gücüyle adayı yok etmeye çalışabilirler neden luffy'le kavgaya girişiyorlar bunların başka yok edici silahları yok mu?
Hasır şapka korsanları da adayla birlikte yok olur ve o zaman da seri biter
Sanırım silahları varda enerji kaynakları yok. Çünkü 2 hedefleri var. Önce adadan enerji kaynağını almak sonra adayı yok etmek. Vegapunk'ın ses kaydı çıkınca ortaya 3. hedef olarak bu da eklendi işte.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık