Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1109 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mantık arayan yok ama serinin kendi mantık çerçevesi içinde olabilecek olanlar oluyor. Luffy'nin meyvenin böyle bir özelliği olmasını da istemem ne işe yaradığını da anlamış değilim. Rakibini lastik yapmasının faydası ne. Her şeyi geçtim karşıdaki adam hasar almıyor diye de hayıflanıyor. Oda da ne çizdiğini biliyor mu emin değilim.
muhtemelen karşıda ki rakibi lastik yaptığı zaman tek artısı normal vuruşuna göre daha hızlı şekilde duvara zemine kısacası çarptığı yere daha şiddetli bir hızla vurmasını sağlıyor tek düşünebildiğim bu benim

Meyvenin rakibini lastik yapması aslında dayak yedikten sonra kizarunun normal bedenine dönmesinin etkisi, kizaru etken kemikten insan, onu lastik yapıp pestil ediyor ve fırlattıktan sonra da normal bedenine dönüyor. Tamam kemikler kırılmıyor ama tüm kemiklerin hamur gibi yoğrulup ve normale döndüğünü düşün. Bildiğin tek atmak
kaido nun beynini şişirdi ama sonra normal haline geldi, luffy için anlamsız olsa da rakip daha sonra normal bedene dönüyor , bir Nevi kişinin içine lini sokup organlarını ezip normale dönmesi

ve Nika çok saçma Bir güç, cidden sınır yok kesilmediği sürece yenilmez, bir arkadaş Akainu görünce strese girer llav ile ölür demişti
Nika gökten yıldırım üretiyor. Gerektiğinde yoktan var ediyor bir ara gözlük yapmıştı, yani Akainu lav atsa içinde yüzer ya da o an yanından geçen bir dinozor varsa lav üstünde et pişiri,
bence iki şekilde yenilebilir Nika, biri kesmek öteki ise enerji bitimi,ama seri ilerledikçe enerji olayı anlamsız olacak, seri başından bu yana tek korkusu yine kesilmek ve Zoro😂
ayrıca dövüşen Luffy olsa da böyle güçler elde edilince Nika geldiğinde geleceği- görne gibi özellikler geriye atılır , bir de gelecek görürse oturup çay içsin 5 kadim karşısında

Meyvenin rakibini lastik yapması aslında dayak yedikten sonra kizarunun normal bedenine dönmesinin etkisi, kizaru etken kemikten insan, onu lastik yapıp pestil ediyor ve fırlattıktan sonra da normal bedenine dönüyor. Tamam kemikler kırılmıyor ama tüm kemiklerin hamur gibi yoğrulup ve normale döndüğünü düşün. Bildiğin tek atmak
kaido nun beynini şişirdi ama sonra normal haline geldi, luffy için anlamsız olsa da rakip daha sonra normal bedene dönüyor , bir Nevi kişinin içine lini sokup organlarını ezip normale dönmesi

ve Nika çok saçma Bir güç, cidden sınır yok kesilmediği sürece yenilmez, bir arkadaş Akainu görünce strese girer llav ile ölür demişti
Nika gökten yıldırım üretiyor. Gerektiğinde yoktan var ediyor bir ara gözlük yapmıştı, yani Akainu lav atsa içinde yüzer ya da o an yanından geçen bir dinozor varsa lav üstünde et pişiri,
bence iki şekilde yenilebilir Nika, biri kesmek öteki ise enerji bitimi,ama seri ilerledikçe enerji olayı anlamsız olacak, seri başından bu yana tek korkusu yine kesilmek ve Zoro😂
ayrıca dövüşen Luffy olsa da böyle güçler elde edilince Nika geldiğinde geleceği- görne gibi özellikler geriye atılır , bir de gelecek görürse oturup çay içsin 5 kadim karşısında
Kılıç ile değil güç ile alakalı biraz. En güçlü kılıç kullanan shanks'ın dahi yeterli geleceğini sanmam, kaidonun çivili balyozu var birşey yapamadı ki mihawk, fuji ve zoroyu saymıyorum. Kolay kesebileceğin bir karakter değil artık luffy, işlemiyor. Kesse dahi işin biter, çok birşey yapamazsın. Im, Antik silahlar, meyve iptali ile teach, shanks, bir ihtimal akainu. Başka rakibi yok gibi. Elbaf'ta farklı karakter çıkarırsa oda o ayrı. Gorosei'ler güçlü ama hasar olayını çözdüğünde luffy yenebilir. Bu arada en güçlüler çoğunlukla kılıç ustası değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık