Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1109: Sonlandırma

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 97 56.4%
  • Orta

Kullanılan: 44 25.6%
  • Kötü

Kullanılan: 31 18.0%

• Kullanılan toplam oy
    172
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilk Gorosei gösterildiğinde kim derdi ki bir gün Luffynin elinde oyuncak hamur olacak diye . Öyle böyle değiştirmedi seriyi . Resmen kafamdaki one piece imajı yok oldu, bam başka bir seviye bu herifin yaptığı . Sanırım amacı da sıra dışı olmaktı

Şu an öyle bir durum ki Kizaruya kızamıyorum. Düştüğü hale de üzülmüyorum istediği kadar güçlü olsun olacak olanı yaşattı .

luffy 1 vs 5 nasıl yapacak aga çok merak ediyorum ya luffy bunlarla tek başına idare edebiliyorsa serinin hikaye tamamen çöp olur luffy yapabiliyorsa diğerleri niye yapamadı diye sorgular başlar.

Sabo groseilerden kactiysa luffyde kacabilir luffy 1 vs 5 yapmicak bence zaman kazanıp adadan kaçacaklar groseiler yonkou seviseyi değil zaten ileride zayıf noktaları oda tarafindan gosterilir asil guc imu hatirlarsaniz enel ve 5 rahibide aynı sekildi enelin dogal dusmanı plastik olması veya crocodile su ile yenilmesi gibi cunku luffy saturne yaptigi saldirilarda ryuo veya kralin hakisi kullanmistir illa haki ile yenilmicek bu groseiler belkide raftelde bunla ilgili bir bilgi vardir grosei o yuzden one piecein bulunmasına karsidir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık