Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1108 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reyiz Luffy bu meyveyi lastik meyvesi olarak herkese yedirdi zaten. Tüm dünyada öyle biliyor. Dövüşlerini nasıl yaptığını gördük. Baştan beri Tanrısal güçte miydi karakter? Şimdi bile Tanrısal tarafını göremedik. Lastiğin gelişmiş halinde. Tanrısal olarak güç diyince verdiğiniz örnek saçından gözlük yapması? Yav Dof bile telden organ dikiyor Hd tv ekran yapıyor. Bu mu Tanrısal güce vereceğiniz örnek?
Geyiği bırakacaksak; tanrısallığı geçmişten insanlar koyduğu kutsiyetten geliyor. Yamato'nun meyvesine de benzeri var, Ryuma'da da benzeri var. Bunun dışında absürd derecede güçlü bir meyve, bunu da kabul etmek gerek Alpa. Sen de bunu kabullenmek istemiyor gibisin bana göre.

Oda hiç girmeyecekti bu topa; Nika en boş, en gereksiz olay oldu. O formda davranışları bile Luffy gibi gelmiyor, Vegapunk yaralansa asla gülmezdi bizim bildiğimiz Luffy...

Son düzenleme:
Luffy gibi yenerler diyorum yani dövüşte 3 kere geri gelecekler 5 kere yemek yiyecekler vesaire.

O dövüşte o adamlar bir kere yatmadı.

Ama sen ne anlarsın.

Sana yav he he deyip geçmem lazım aslında ama fazla seviyorum seni xD
O dövüşte 2v1 attılar. Birini indirecekken diğeri araya giriyordu. Ona rağmen yendi. Öldürmeden arkasını döndü yukarı çıkıyordu. Luffy'nin icraatleri o kadar büyük ki Law'a Kid'e sarılmak zorunda kaldın.:D Zoro'nun dövüşlerini öv sen. Seraphim'lerin sırtlarındaki ateş bir kere kapanmamış. King ise gel kes diye Zoro'ya kedini açıyordu.:D Savunduğun karakterin dövüşü de böyle yani.

O yüzden ben sana yav he he diyip geçmiyorum değerini bil.:D

Geyiği bırakacaksak; tanrısallığı geçmişten insanlar koyduğu kutsiyetten geliyor. Yamato'nun meyvesine de benzeri var, Ryuma'da da benzeri var. Bunun dışında absürd derecede güçlü bir meyve, bunu da kabul etmek gerek Alpa. Sen de bunu kabullenmek istemiyor gibisin bana göre.

Oda hiç girmeyecekti bu topa Nika en boş, en gereksiz olay oldu. O formda davranışları bile Luffy gibi glemiyor, Vegapunk yaralansa asla gülmezdi bizim bildiğimiz Luffy...
Zaten Vegapunk'ın yaralandığını sonradan farkediyor. Formun da kendisini gülmeye zorladığı bence artık net. G5 formunu seven yok. Ama hala daha absürd bir güç göremedim. G5 ile kullanım şekli bollaştı. Ataklar da hala çok ağırlık yok. Ben düz formda kral haki ataklarını Egghead'te yaptığı bir çok G5 atağından güçlü gören biriyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık