Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1107 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Rob Lucci'nin King'ten güçlü olduğunu düşünmüyorum. Zoro insanların düşündüğü gibi sağ kollardan fersah fersah daha da güçlü değil bu arada.H.haki kullanabildiğinde net güçlü gibi duruyor ama onun da zaman kısıtlaması var. Kısıtlamayı aştığında beklenilen seviyelere çıkabilir. Bazı arkadaşlar sağ kollara low diff falan attırıyordu.Yavaş hacım yavaş.

Kizaru Saka ya da Kuzan kadar bitirici değil meyvesi yüzünden. Hep diyorum.Kuzan bb tayfasına tek attı deniyor ya,Kizaru isterse aynı güçte olsun Kuzan'la.Uyanışsız gösterdikleriyle bunu yapamaz. Franky kalkıyor abi sırtına alıp lazeri.
Adam MF’den beri aynı teknikleri kullanıyor la. Queen’de bile birsürü teknik çıktı her bölüm gerçi saldırıları tutturamıyordu o :hhh:

Adam MF’den beri aynı teknikleri kullanıyor la. Queen’de bile birsürü teknik çıktı her bölüm gerçi saldırıları tutturamıyordu o :hhh:
Kuzan MF'de gösterdikleri tekniklerle millete tek atıyor. Fark burda işte. Kizaru'nun meyvesi hatayı saniyesinde ödeten bir yapıda durmuyor. Saka karşısında ya uzuv gider ya çok kötü yaralanırsın,kritik bir yere gelirse ölürsün bile, Kuzan desen meybuz yapıyor. Kizaru'nun lazerleri bunlar kadar bitirici değil. Kizaru tabii yeni teknikler de gösterir bu arada. Queen kekosu bile gösterdi yani.

Kuzan ya da Saka fiziksel olarak Kizaru'dan daha da hayvan bu arada.

Kizaru Saka ya da Kuzan kadar bitirici değil meyvesi yüzünden. Hep diyorum.Kuzan bb tayfasına tek attı deniyor ya,Kizaru isterse aynı güçte olsun Kuzan'la.Uyanışsız gösterdikleriyle bunu yapamaz. Franky kalkıyor abi sırtına alıp lazeri.
Kizaru gerçekten ilk gösterildiği hale göre çok nerflendi gibi . Lazerin gücünden eser yok attığı ışınlar çok vasat kalıyor şu an.
Ve teknik anlamında da eksik . E.oda Kizaruyu kafasında oturtamamış bir türlü . Aokiji ve Akainu bu konuda daha net güçlere sahip

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık