Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1107 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kizaru gerçekten ilk gösterildiği hale göre çok nerflendi gibi . Lazerin gücünden eser yok attığı ışınlar çok vasat kalıyor şu an.
Ve teknik anlamında da eksik . E.oda Kizaruyu kafasında oturtamamış bir türlü . Aokiji ve Akainu bu konuda daha net güçlere sahip
İleri silahlanmaya sahip ama bu güce diğer amirallerde sahip. Fizikseli onlardan kötü. Meyve zaten daha kötü.

Adam MF’den beri aynı teknikleri kullanıyor la. Queen’de bile birsürü teknik çıktı her bölüm gerçi saldırıları tutturamıyordu o :hhh:
Oda böyle bir rezil bir adam işte. Vs yaptırmayacaksa yetenek bile göstertmiyor karakterlerde. Lazer meyvesi mi var? Aynı şeyleri yapıp geçsin. İşim düşerse gösteririm diyor. Çok kolay değersizleştiriyor meyveyi. Seriye uyanış diye bir olay soktu ve top tier karakterlerde hala göstermedi bunu. Sadece bir Luffy'de gösterdi ki bela oldu seriye o da.

Adam Law'ın meyvesini öyle bir yere koydu ki çoğu karakterden daha detaylı işlendi meyve. Türlü türlü saldırısı var. Uyanışı geçtim. Uyanışsız bile bir çok farklı özelliği var.

Forumda Saturn neden bu kadar çok gömülüyor anlamadım.Adam bence şu ana kadar gayet iyi bir performans sergiledi.

Kizaru, Luffy’nin basit bir yumruğuna yere çömeliyor.

Luffy bu bölümde Satürn’e vurduğunu Kizaru’ya vursaydı Kizaru bayılmıştı belki…

Forumda Saturn neden bu kadar çok gömülüyor anlamadım.Adam bence şu ana kadar gayet iyi bir performans sergiledi.

Kizaru, Luffy’nin basit bir yumruğuna yere çömeliyor.

Luffy bu bölümde Satürn’e vurduğunu Kizaru’ya vursaydı Kizaru bayılmıştı belki…
Satürn'e milletin sallama nedeni,Satürn'ün iyileşme harici adam akıllı bir şey göstermemiş olması. Her darbeyi yiyor ama iyileşiyor ama sınırı var biliyoruz yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık