Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1106 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güçlü devler vardı, bunlari bekliyordum ama bizim eski ikiliyi beklemiyorduk. İyice saçmaladı ama kimse saklamıyor. Naruto da chunin birisi kafe sevileri arasindaki olaya müdahale etse millet eleştiri yağmuruna tutar ama op de normal karşılanıyor. Niye şeytan meyvesi her şeye çekmeye geliyor diye ama bu iki devde meyve yok? Bunların 2 senede uçması için hiçbir sebep yok.

Güçlü devler vardı, bunlari bekliyordum ama bizim eski ikiliyi beklemiyorduk. İyice saçmaladı ama kimse saklamıyor. Naruto da chunin birisi kafe sevileri arasindaki olaya müdahale etse millet eleştiri yağmuruna tutar ama op de normal karşılanıyor. Niye şeytan meyvesi her şeye çekmeye geliyor diye ama bu iki devde meyve yok? Bunların 2 senede uçması için hiçbir sebep yok.
Bunların ödülü Crocodile'in ödülü 80 binken ve ödülleri çok daha önce donmusken bile 100 M idi galiba. Crocodilr şu an 2 Milyar. Bunlar belki de 2.5 Milyarlık karakterler çıkacak.

Kaido ile savaşında çoğunlukla gülüyordu ama yüz ifadesinin ciddi olduğu bir kaç panel vardı o yüzden onaylı bir şey yok sadece Luffy g5 de iken aptal bir mutluluk ve eğlence hissediyor istemsiz.
Güldükçe ciddileşme olayı onaylanırsa konuşulur... İyi kötü oraya girmeyeceğim.

G5 her halükarda tırto bir p-up oldu düzeltilemez sorunlar yarattı

Nika şuan Eggheadde. Egghead meyve kopyalamalarin yapıldığı geleceğin adası. Bir sürü kamera kaydı var, analiz var, Saturn gibi bilimadami var, Kizaru Nikanin yanağını kestiği için kan örneği de var. Nikanin kopyalanmasını ve hatalı kopyalama nedeniyle dark Nika ile bizim Nikanin kapismasını bekliyorum şahsen. :)

Yoksa şuan Nikanin rakibi yok, tek rakibi Seraphim Kaido olur, E. Oda henüz bu kozunu oynamadı. :)
Dark Nika gibi bir şey beklemiyorum ama Im'in Nika'nın anti bir meyve gücüne sahip olduğunu veya geçmişteki Nika olabilme durumu olabileceğini düşünüyorum. Bir meyve gücünden iki tane olmaz diyoruz ama ateş meyvesi ve ısınma meyvesi, derece meyvesi vb. saçma şeyler oluyor. Bunun gibi saçma bir şey olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık