Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1105: Aptallığın Zirvesi

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 40 22.9%
  • Orta

Kullanılan: 46 26.3%
  • Kötü

Kullanılan: 89 50.9%

• Kullanılan toplam oy
    175
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olmaz zaten ya ele koz geçmişken dalgasını geçiyorduk.
Her hafta yalan spoiler yanlış çeviri... Boşuna Zoro Piece demiyoruz.Adamlar kendi mangasını yazmaya çalışıyor.
Sanji'nin ayağını kırık olarak olarak göstermişlerdi, ömrümde öyle bir algı görmedim.
Forumdan Zorocular gitti, forumun canlılığı bitti; kıymet bilmiyorsunuz ;)

Yubashirili One Piece okumak vardı şimdi…
Zoro bu fanlarını görse 3 katanasını kullanarak harakiri yapardı.Bildiğin karakteri aşağılamak bu.
Karşılıklı atışma dengeli olmayınca sıkıcı oluyor. Wci'de Yubashiri ile Sanji gömdük Sanji'ciler alındı gitti. Luffy'e abandık çakma joi boi nika diye Luffy'ciler gitti. Amiralciler var şimdi vazgeçtim onlar da gitmesin.

Karşılıklı atışma dengeli olmayınca sıkıcı oluyor. Wci'de Yubashiri ile Sanji gömdük Sanji'ciler alındı gitti. Luffy'e abandık çakma joi boi nika diye Luffy'ciler gitti. Amiralciler var şimdi vazgeçtim onlar da gitmesin.
Bunun en temel sebebi yorumların ciddi kısmı manga dışı şahsi yorumlardan dolayı oluyor.Herkes fanı olduğu karakteri yalan bilgilerle ya övüyor ya da nefret ettiği karakteri aynı yalanlarla gömüyor.Uzun zamandır kısır döngüye girdi bu durum.Mangadan örnek veriyorsun ona bile inanmıyorlar : )

Luffy bu arc ne Lucci’yi ne Kizaru’yu yenebilmiştir. Luffy en son hakkıyla Caesar’ı yendi o da 10 seneden fazla oluyor.
Bir hususu ifade etmek isterim ki ilkin C.C. tekledi Lufi'yi. Eğer bir hikaye okumuyor olsak tekin devamında C.C. Lufi'yi öldürebilir ya da deney faresi yapabilirdi ama hikaye gereği Lufi kurtuldu ve olaylar farklı gelişti.

Lufi'nin hakkıyla yendi en son baş düşman Belami'dir. Baktım, neredeyse 22 yıl olmuş.

Bunun en temel sebebi yorumların ciddi kısmı manga dışı şahsi yorumlardan dolayı oluyor.Herkes fanı olduğu karakteri yalan bilgilerle ya övüyor ya da nefret ettiği karakteri aynı yalanlarla gömüyor.Uzun zamandır kısır döngüye girdi bu durum.Mangadan örnek veriyorsun ona bile inanmıyorlar : )
Benim demek istediğim 50 kişi 5 kişiye yapınca olmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık