Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1105: Aptallığın Zirvesi

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 40 22.9%
  • Orta

Kullanılan: 46 26.3%
  • Kötü

Kullanılan: 89 50.9%

• Kullanılan toplam oy
    175
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy yiyeceğini yemiş ve rahatsız edilmekte herhalde Bonney'in Nika'yı görme zamanı gelmiş. Kuma garibim sistemi kapattığını duyduk iradesiyle bir kaç saat daha yaşamış yumruğunu atıp ebediyete yolculanmış durumda göremedi Nika'yı.

Luffy yiyeceğini yemiş ve rahatsız edilmekte herhalde Bonney'in Nika'yı görme zamanı gelmiş. Kuma garibim sistemi kapattığını duyduk iradesiyle bir kaç saat daha yaşamış yumruğunu atıp ebediyete yolculanmış durumda göremedi Nika'yı.
Kuma'yı en son Vegalardan biri taşımıyor muydu? Burada Kuma yine Bonney'i kucaklamış. İradesi gidip geliyor gibi. Bence Nika'yı da görüp o duyguyu yaşayacak Kuma.

Hasır Şapka Filosunun geldiğinden %100 eminim ama bir ihtimal daha varsa o da Kızıl Saç Korsanları'dır. Malum Elbaf, Egghead'e yakın ve Luffy büyük bir donanma ile sıkıştırılmış durumda. Luffy'nin böyle sıkıştığı bir yerde gelmeyecekse ne zaman gelecek?!
Sürekli de bizimkilerin yardım alıp alıp biz yaptık modunda olması da sinir bozucu ama
Tamam ortam gerçekten zorun da ötesinde ama Luffy'yi yemek yiyen bir mal gibi çizmeyip, Zoro'yu sille tokat döveceği bir kediyle uğraştırır gibi çizmeyip icraata geçirse herhalde biraz daha keyif alırdık :artiz:

Kizaru Garp'ın durumuna düşmüş. Bi tarafta eski dostlar bi tarafta görevi. Üzücü.

Zoro herkes ZKK beklerken ZCKL oldu durum. Üzücü mü bilemedim.

Vegapunk'ın tamamen geri zekalı olduğuna artık ikna oldum. Luffy her zamanki gibi haklıymış, adam beynini depolayınca salaklaşmış. 500 yıl ileride zekasıyla bi acil durum protokolü, bi b planı bile eklememiş hiçbir şeye. Hayır bu Hükumet göz göre göre Ohara'yı yok etmiş, seni niye yok etmesinler en ufak bir şeyi bahane edip. İki gram beyni olan bile bir yedek plan hazırlar buna karşı, riski ne olursa olsun. Vegapunk'ta sözde yüzlerce ton beyin var, hepsini adanın üstüne depolamış. Nerde bunca beynin getirisi.

Gelenler devrimciler diyeceğim ama rapor veren eleman bunu Kizaru'ya bildirmeliyiz diyor. Özel olarak ona bildirmek istiyor niyeyse. Devrimciler olsa Satürn'e bildirmeliyiz derlerdi. Gelen şahıslar daha çok Kizaru'nun alanına giriyor gibi. Yani korsanlar. Shanks'ın gelmek için bir sebebi yok, Tiç desen çok alakasız yerlerdeydi en son ve Egghead ile bir alakası yok gibi görünürde. Bunlar muhtemelen Hasır Şapka filosu ve gelip Satürn'ü öldürecekler. Tarihe geçecek büyük olay da bi Gorosei'nin öldürülmesi olabilir.
Tabi ki en yüksek olasılık yine Devrimcilerde. Ama doğrudan Kizaru'ya raporlamak istemeleri kafa karıştırıyor Satürn de oradayken.

Boş bölüm demek istemiyorum. Ama Oda olaylar çok yavaş işliyor. Sürekli ara vermesi de bunu iyice çekilmez yapıyor. Yaptığı boş gizemlerde cabası. Luffy'e kimin yemek verdiği üstünden bile kaç bölümdür gizem kasıyor. Son panelde adaya kimin geldiğini göstermemesi bir örnek. Gerçi bölümde de elde tutulur tek şey o son paneldi.

Herkes gibi bende bizimkilerin filosunun geleceğini düşünüyorum. Ama adadan kaçan insanların gemisine denk gelmeleri çok tuhaf değil mi? İlk açık denizde hele one piece gibi bir dünyanın denizlerinde nasıl denk getirdiler? Tek mantıklı açıklaması istirahat olabilir. Denizcilerde ajanlar olacak. Buda benim tek aklıma devrimcileri getiriyor. Egghead arcın başında vegapunk ve dragon konuşmuşlardı. Öleceğinden bahsetmişti. Yine bir ohara olabileceğini tahmin edip dragon'un destek yollaması çok mantıklı geliyor. Artı olarak vegapunk'un bizimkiler ile seyahat etmesi de serinin mentalitesine ters gibi. Yani vegapunk devrimcilere katılırsa çok büyük fark yaratır. One piece arayan tayfa da pek bir etkisi olmaz. Tabi boşa mantıkta yürütüyor olabilirim. Rasgele denkte gelmiş olabilirler. Sonuçta Oda ne derse odur:D

Kizaru Garp'ın durumuna düşmüş. Bi tarafta eski dostlar bi tarafta görevi. Üzücü.

Zoro herkes ZKK beklerken ZCKL oldu durum. Üzücü mü bilemedim.

Vegapunk'ın tamamen geri zekalı olduğuna artık ikna oldum. Luffy her zamanki gibi haklıymış, adam beynini depolayınca salaklaşmış. 500 yıl ileride zekasıyla bi acil durum protokolü, bi b planı bile eklememiş hiçbir şeye. Hayır bu Hükumet göz göre göre Ohara'yı yok etmiş, seni niye yok etmesinler en ufak bir şeyi bahane edip. İki gram beyni olan bile bir yedek plan hazırlar buna karşı, riski ne olursa olsun. Vegapunk'ta sözde yüzlerce ton beyin var, hepsini adanın üstüne depolamış. Nerde bunca beynin getirisi.

Gelenler devrimciler diyeceğim ama rapor veren eleman bunu Kizaru'ya bildirmeliyiz diyor. Özel olarak ona bildirmek istiyor niyeyse. Devrimciler olsa Satürn'e bildirmeliyiz derlerdi. Gelen şahıslar daha çok Kizaru'nun alanına giriyor gibi. Yani korsanlar. Shanks'ın gelmek için bir sebebi yok, Tiç desen çok alakasız yerlerdeydi en son ve Egghead ile bir alakası yok gibi görünürde. Bunlar muhtemelen Hasır Şapka filosu ve gelip Satürn'ü öldürecekler. Tarihe geçecek büyük olay da bi Gorosei'nin öldürülmesi olabilir.
Tabi ki en yüksek olasılık yine Devrimcilerde. Ama doğrudan Kizaru'ya raporlamak istemeleri kafa karıştırıyor Satürn de oradayken.
Yine yangınlar yine sen :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık