Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1103 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Smoker reis Bonney’in, Luffy gibi kolunu şişirmesi ve rakibine o şekilde vurması hükümetin elinde Luffy’nin meyvesine ait genetik kodların olduğunu gösterir mi?

Yani misal Shanks meyveyi Who’s Who’dan çaldıktan hemen sonra direkt hükümete teslim etti de Satürn meyvenin genetik kodlarının bir kısmını Bonney’e mi aktardı?

Sence böyle bir senaryoda hükümet, meyvenin genetik kodları için Shanks’e ne teklif etmiş olabilir?

Son düzenleme:
@Smoker reis Bonney’in, Luffy gibi kolunu şişirmesi ve rakibine o şekilde vurması hükümetin elinde Luffy’nin meyvesine ait genetik kodların olduğunu gösterir mi?

Yani misal Shanks meyveyi Who’s Who’dan çaldıktan hemen sonra direkt hükümete teslim etti de Satürn meyvenin genetik kodlarının bir kısmını Bonney’e mi aktardı?
Bu kadar korktukları bir meyvenin kodlarını kendilerine sıkı sıkıya bağlı olan bir ajana yedirmiyorlar da bir neden Bonney'e yedirmiş olsunlar?

Bu kadar korktukları bir meyvenin kodlarını kendilerine sıkı sıkıya bağlı olan bir ajana yedirmiyorlar da bir neden Bonney'e yedirmiş olsunlar?
Oraya gelene kadar…Ona bakarsan MF’de neden Luffy‘nin öldürülmesine dair bir hamle yapılmadı? Im neden Kaido, BM, Luffy, Law ve Kid gibi süper güçlerin olduğu Wano’yu Ana Alev ile vurmadı?

Yani senaryo zaten çok sağlam değil.Çok fazla kurgu hatası var.

Shanks-Hükümet arasındaki ilişki çok farklı çıkacak gibime geliyor.

Oraya gelene kadar…Ona bakarsan MF’de neden Luffy‘nin öldürülmesine dair bir hamle yapılmadı? Im neden Kaido, BM, Luffy, Law ve Kid gibi süper güçlerin olduğu Wano’yu Ana Alev ile vurmadı?

Yani senaryo zaten çok sağlam değil.Çok fazla kurgu hatası var.

Shanks-Hükümet arasındaki ilişki çok farklı çıkacak gibime geliyor.
Teşekkür ederim : ))

Şimdi cidden senaryonun, saturnü kendisi ile birlikte öldürmesi ile ilerlemesini isterdim. Ama hani ilk gördüğümüz law vs doflamingo olayndaki neden ölmüyorsun olayına dönecek. Luffy yenecektir diye düşünüyorum.. Ama dediğim gibi keşke ilk ihtimal gerçek olup kumanın tüm acılarını vurup yok etmesini isterdim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık