Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1102: Kuma'nın Hayatı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 105 71.4%
  • Orta

Kullanılan: 28 19.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    147
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim kafama yatmayan bir konu var.

Kuma bu makine olma meselesini kızı rehin tutulduğu için kabul etmişti. E bunun kızı kurtulmuş, korsan olmuş, hatta başında ödül bile var. Alsın kızını gitsin kimsenin bilmediği bir yerde onunla birlikte yaşasın. Bunu engelleyebilecek herhangi bir başka şey yok gördüğüm kadarıyla. Yerini gösterecek çip falan varsa da Vegapunk'tan istese bunu çıkarırdı. Hikayenin bağlanma şekli bana garip geldi. Kaçıp kurtulma ihtimali varken, niye ölmeyi seçtiği konusu havada kalmış.

Benim kafama yatmayan bir konu var.

Kuma bu makine olma meselesini kızı rehin tutulduğu için kabul etmişti. E bunun kızı kurtulmuş, korsan olmuş, hatta başında ödül bile var. Alsın kızını gitsin kimsenin bilmediği bir yerde onunla birlikte yaşasın. Bunu engelleyebilecek herhangi bir başka şey yok gördüğüm kadarıyla. Yerini gösterecek çip falan varsa da Vegapunk'tan istese bunu çıkarırdı. Hikayenin bağlanma şekli bana garip geldi. Kaçıp kurtulma ihtimali varken, niye ölmeyi seçtiği konusu havada kalmış.
Söz verdiği için galiba.

Ryuma'nin torunundan daha azını beklemezdim. Yine de Luffy'nin iki günde atlattığı hasarı 3 arc taşıdı reyiz.

Luffy ile kıyaslanamaz.
Luffy daha önce o kadar hasar almadı. Luffy zoan meyvesi yediği için hızlı iyileşiyordu. Garp'ın torunu da olduğunu unutmayalım. Kendi de çok hasar aldığı için üstüne Luffy'nin acısını da alınca 3 arc taşımasın? Spoiler yorumunda yazdığın şey sana döndü şimdi. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık