Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

11 Supernova vs. Karasakal Korsanları

En Kötü Jenerasyon vs En Kötü Korsanlar

• Kullanılan toplam oy
    192
şu anda 11 süpernova harcar karasakalı. Ancak eğer karasakal tayfaya meyve yedirmişse iş değişir. O tayfanın (karasakal hariç) en güçlüsü olarak görülen adam shiryuu magellandan güçsüzdü. Shiryuu amiral gücünde falan olamaz meyve yemediyse eğer. çünkü shiryuu amiralse magellan filo amirali olsun o zaman. meyve yemediklerini varsayarak novalar harcar dedim.
Mantıklı aslında

Teach olmasa dengeli olurmuş. Teach tarafı katliam yapar, çok tek taraflı olur. En güçlü tayfa bu. Bonney'i tayfasına layık görmeyen adam Teach.

Hangi kafayla Karasakal korsanları yener deniyor anlamıyorum belkide ilerleyen bölümlerde Sadece hasır sapka korsanlarına yenilecek tayfa
11 süper nova yı yeneçek güzel güldüm.

Hangi kafayla Karasakal korsanları yener deniyor anlamıyorum belkide ilerleyen bölümlerde Sadece hasır sapka korsanlarına yenilecek tayfa
Yenecek dediğin büyük ihtimalle seri sonlarına doğru olacak. Şu anda o güçte değil bizim tayfa, Süpernovalar da değil. Şu ana göre değerlendirmek daha sağlıklı sonuç verir.

Kaido 4 supernovayı aynı anda yenmiş ve adamda çizik yok. Teach de hadi 4 değil de 3 tane indirsin. En zayıf olarak gördüğümüz Killer, Bonney, Bege düştü diyelim. BB vakit kaybetti ama hala dövüsecek durumda.

Geriye 8 sup 9 BB crew kaldı. BB crewin her biri Vista ayarıdır. Özenle seçildiler çünkü çöp çıkma ihtimalleri yok. 1 vs 1 eşleşseler bile biri boşta kalıyor.

Ki ben Burgessin bile kolay kolay düşeceğini sanmıyorum, karşıda mera mera yemiş bir Sabo yok sonuçta. Hadi Urouge vs Burgess oldu Urouge kan ter içinde aldı diyelim, dövüşemez durumda.

Zoro vs şiryu, Zoro alabilir mi? Anca seri sonunda alır, şimdilik Şiryu net.

Hawkins vs Auger, Auger delik deşik eder, vodosu kalmayan Hawkinse güle güle.

Luffy Law Kidd Drake Apoo, 1 vs 1 de Katerina, Pizarro, Lafitte, SJW, Doc Q alsalar bile uğraşılar bayağı ve pilleri biter.

BB crewin güçlerini görmediğimiz halde benim hesabıma göre en kötü ihtimalle BB Şiryu Auger ayakta kalıyor, ki diğerlerinin yeteneğini görsek bu sayı artabilir.

Kaido 4 supernovayı aynı anda yenmiş ve adamda çizik yok. Teach de hadi 4 değil de 3 tane indirsin. En zayıf olarak gördüğümüz Killer, Bonney, Bege düştü diyelim. BB vakit kaybetti ama hala dövüsecek durumda.

Geriye 8 sup 9 BB crew kaldı. BB crewin her biri Vista ayarıdır. Özenle seçildiler çünkü çöp çıkma ihtimalleri yok. 1 vs 1 eşleşseler bile biri boşta kalıyor.

Ki ben Burgessin bile kolay kolay düşeceğini sanmıyorum, karşıda mera mera yemiş bir Sabo yok sonuçta. Hadi Urouge vs Burgess oldu Urouge kan ter içinde aldı diyelim, dövüşemez durumda.

Zoro vs şiryu, Zoro alabilir mi? Anca seri sonunda alır, şimdilik Şiryu net.

Hawkins vs Auger, Auger delik deşik eder, vodosu kalmayan Hawkinse güle güle.

Luffy Law Kidd Drake Apoo, 1 vs 1 de Katerina, Pizarro, Lafitte, SJW, Doc Q alsalar bile uğraşılar bayağı ve pilleri biter.

BB crewin güçlerini görmediğimiz halde benim hesabıma göre en kötü ihtimalle BB Şiryu Auger ayakta kalıyor, ki diğerlerinin yeteneğini görsek bu sayı artabilir.
Dediklerin mantıgma oturdu ama yinede soru isareti kalıyo tahmini güç üzerinden degerlendirdiğmiz için olsa gerek.

Yalnız Kaido'nun supernovalar ile olan durumu belli değil. Kid arkasından vurulmuş bile olabilir Apo tarafından. Özelikle Apo'nun Kaido Sama çekmesinden dolayı böyle düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık