Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1098 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar kimse yazdı mı bilmiyorum ama garp luffyi dadana 7 yaşında getirdi yani 12 yıl önce. Tam da bu spolierdaki olayların olduğu yıl. Bence dragon önemli bir icraat yaptı o zaman diliminde ve garpa luffyi emanet etti. Dünyanın en tehlikeli suçlusu ünvanını da spolierdaki zaman diliminde aldı yine. 1100. Bölüm ciddi ablamda bir çok soruya cevap olacak bekleyip görelim

Arkadaşlar kimse yazdı mı bilmiyorum ama garp luffyi dadana 7 yaşında getirdi yani 12 yıl önce. Tam da bu spolierdaki olayların olduğu yıl. Bence dragon önemli bir icraat yaptı o zaman diliminde ve garpa luffyi emanet etti. Dünyanın en tehlikeli suçlusu ünvanını da spolierdaki zaman diliminde aldı yine. 1100. Bölüm ciddi ablamda bir çok soruya cevap olacak bekleyip görelim
Bende tam bu fikirdeyim 7 yaşında emanet ettiyse ondan önce kim bakıyordu Luffy'ye. Bence ozamanlar Annesi yaşıyordu ve o Luffy'ye bakıyordu. Çünkü hatırlarsan Water 7'de Luffy, Garp'a benim Babammı vardı diyor. Annesini hiç sormuyor bile. Demekki Luffy Bi ihtimal Annesini Tanıyor. Ona 6-7 yaşına kadar Annesi baktı belkide?

1000. bölüm iyiydi. 100. bölümün üstünden 1000 bölüm geçti. Bence de devrimciler için epik bir bölüm olacak.

Hemen negatif düşünmemek lazım belkide kuma ara ara gece baskınına gidiyordu ginny i basmaya , amerikan hapishanelerinde pembe oda dedikleri bir yer vardı , o mantık odaları vardır belki kutsalların , (gariban kutsallara herkes sallamış gene)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık