Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1098 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ginny yoldaşın güzel bir mezarı vardır inşallah bir panelde. Uzun bir süre pp olarak kullanacağım gibi duruyor 🥹

Bence Yamato kinden daha iyi sağ kol olur. Hem güç hem akıl olarak. Kinemonun tek numarası sadakati. Ki ben zaten momoyla beraber yekten wanoyu düşünmüştüm 😅.
Akıl olarak Kinemon daha iyi bir hoca. Yamato'nun zihinsel olarak kendini düzeltmesi gereken konular var. Kendinin kadın olduğunun farkına varıp kadınlar hamamına girmesi gibi. :d

Wano'dan tayfada biri olacaksa bu Yamato olur sadece. Diğerlerini filodan sayabiliriz. Büyük savaşta Luffy'e yardımcı olacaklardır herkes gibi.

Oda şaka maka 3 hafta üst üste bölüm verince son bölümü yorgunluktan tamamlayamamış. Şuna kaliteli 3-5 asasistan tutsun jump şerefsizleri. Adamın üstünden ne para kazanıyorlar. Adam resmen japon manga piyasasını ayakta tutuyor. Sadece taslağı oda çizsin, gerisini asistanlar yapsın. Çizim tarzını birebir kopyalayacak bir sürü yetenekli adam vardır.
Gözüm görmüyor eskisi gibi detaylı çizemiyorum diye ağlayıp sızlıyor, acaba neden dijitale geçmiyor. Japonlukla mı yoksa kendiyle mi alâkalı çok merak ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık