Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1095 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garling'in o zamanlar sakalı yokmuş. Ters köşe gelmezse Wb'yi yaralayan kişinin o olduğu neredeyse onaylandı.
Tanrı Vadisi'nden çıktıktan sonra Beyazbıyık'ta yara yoktu. Eğer olsaydı yüzlerce bölüm sonrasına güzel bir bağlantı olurdu, Oda'ya az da olsa saygı duyabilirdim. Fakat hikayeyi rayına oturtmak için durmadan retcon yapan birinden bu kadarını beklemek hata olur.

Tanrı Vadisi'nden çıktıktan sonra Beyazbıyık'ta yara yoktu. Eğer olsaydı yüzlerce bölüm sonrasına güzel bir bağlantı olurdu, Oda'ya az da olsa saygı duyabilirdim. Fakat hikayeyi rayına oturtmak için durmadan retcon yapan birinden bu kadarını beklemek hata olur.

Sonrasında başka yerde almıştır yarayı garlingden.

İlk teori ortaya çıktığında da aynı muhabbet dönmüştü ama bu konuda Oda'ya pek güvenmiyorum. Yarayı çizmeyi unuttum dese şaşırmam yani. Bir diğer ihtimal sonradan savaşmaları tabi.

İlk teori ortaya çıktığında da aynı muhabbet dönmüştü ama bu konuda Oda'ya pek güvenmiyorum. Yarayı çizmeyi unuttum dese şaşırmam yani. Bir diğer ihtimal sonradan savaşmaları tabi.
Çizmeyi unutma işi genellikle tek sahneyle sınırlı oluyor. Ben cilt kapağı attım, ama mangada da 2-3 bölümde hiç yara görülmüyor.

Çizmeyi unutma işi genellikle tek sahneyle sınırlı oluyor. Ben cilt kapağı attım, ama mangada da 2-3 bölümde hiç yara görülmüyor.
Evet, Roger'la savaştığı bölümlerde de gözükmüyor. Yine de herifin Shanks'ın babası olduğu kesinleşirse ve güçlüyse bu ihtimal hâlâ mevcut derim. Bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık