Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1093 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nika şimdi Kizarunun ışığı hüpletip ışık tabanlı güçlere sahip olması çok abest olurdu değil mi ? Saturnnden bir hamle beklemiyorum kendisinin burada olduğunun bilinmemesini istiyor ama çok karışırsa ortalık boy gösterir şuan gerek yok kendisine

Nika şimdi Kizarunun ışığı hüpletip ışık tabanlı güçlere sahip olması çok abest olurdu değil mi ? Saturnnden bir hamle beklemiyorum kendisinin burada olduğunun bilinmemesini istiyor ama çok karışırsa ortalık boy gösterir şuan gerek yok kendisine
Ortalikta oldugunu gizlemesi keyiften degil, hic beklenmedik anda bitirici bit hamle yapmak icin.
Eger Gorosei'den birinin adada oldugunu bilseler, Vegapunklar Pacifistalara emir vermek icin kubbeden disari cikar miydi?
Gorosei, Vega'dan ustun emir zincirinde. Simdi hamle zamani.

Luffynin dövüştüğü kaidoyu wb ve rogerdan güçsüz görme o kadar :D Açıkçası bu durum hoşuma da gitmiyor ama Luffy alayına güle eğlene yürüyecek bir güç uyandırdı.
Güçlüydü zaten ama sürekli hakisini bitiriyordu adamın ki o zorlanma hissi geçsin diye ama şimdi resmen doğa çakrası uyandırmış gibi emme basma haki üretiyor. Uyanıştan hemen önceki çatı dövüşü mesela çok seyir zevki taşıyordu ama şimdi neredeyse hiçbir şey işlemiyor bu güce.
Güle oynaya döver de daha seri bitmeden en az 2 kişiyle daha dövüşeceği kesinken en güçlü olmasına ihtimal veremiyorum yani ne anlamı var ki o zaman? Baktığımız zaman alacağı bir power up ta kalmamış gibi tüm hakiler en üstte uyanış var g6 da çıkmayacağına göre ve luffy de prime ımdayım dediği için böyle düşünmeniz de normal ama biraz küçük dokunuşlar eklenebilir diye düşünüyorum. Ya da statları biraz daha artar vs bilemiyorum. Shanks gözlem haki katili diyorlar. Bu canon mu bilmiyorum ama doğruysa bu tarz şeyleri de öğrenir. Shanks'ın kral hakisiyle kaidonun ki de bir değil. Hakilerini yine geliştirir belki ek özellik falan çıkarır oda. Shanks çevresindeki nesnelere kral hakiyle zarar verebiliyordu mesela. Bunu başka bir karakterde görmedik diye hatırlıyorum.

G5 dövüşleri çöpten hallice bu konu kanayan yaram .d

Güle oynaya döver de daha seri bitmeden en az 2 kişiyle daha dövüşeceği kesinken en güçlü olmasına ihtimal veremiyorum yani ne anlamı var ki o zaman? Baktığımız zaman alacağı bir power up ta kalmamış gibi tüm hakiler en üstte uyanış var g6 da çıkmayacağına göre ve luffy de prime ımdayım dediği için böyle düşünmeniz de normal ama biraz küçük dokunuşlar eklenebilir diye düşünüyorum. Ya da statları biraz daha artar vs bilemiyorum. Shanks gözlem haki katili diyorlar. Bu canon mu bilmiyorum ama doğruysa bu tarz şeyleri de öğrenir. Shanks'ın kral hakisiyle kaidonun ki de bir değil. Hakilerini yine geliştirir belki ek özellik falan çıkarır oda. Shanks çevresindeki nesnelere kral hakiyle zarar verebiliyordu mesela. Bunu başka bir karakterde görmedik diye hatırlıyorum.

G5 dövüşleri çöpten hallice bu konu kanayan yaram .d
Gök yarma işi oldu mu o çevreye etki işi tamamdır gibi.
Beklediğim bu yeni hakileri henüz öğrenmişken geliştirip kendini güçlendirmesiydi. Meyve konusunda da bu öforili halleri meyveyi terbiye ederek azaltır diyordum. Ama Oda normal dövüş zamanlarını tek karede geçip doğrudan gebeş moduna geçirdi adamı. Sürekli böyle giderse diğer hakilerdeki farklılığı göremeyiz. Uyanış öncesi Luffy vs Kaido sahnelerine benzer şeyleri adam gibi çizseydi g5 daha çekilir olurdu sonrasında.

Bir iki arc tayfa tarafına geçip onlara özellik yüklese güzel olur aslında. Luffy tamam zaten der, onlara odaklanırız.
  • Usoppa kesin bir silahlanma.
  • Namiye çoktan vermesi lazım gelen harika bir gözlem. Belki sopasına ufak bir deniz taşı tozu katılabilir :D
  • Frankyye kairosekili malzemeler ve teknik gelişim, vegapunk güncellemeleri. Belki bu iş sunnyye de yarar.
  • Brook reise de bir kılıç ustası olarak silahlanma yakışır, gerisine gerek yok o kadar.
  • Robine silahlanma, gözleme o kadar lüzum yok çünkü istediği yerde uzuv çıkartıyor ve hız da çok önemli değil kendisine karşı. Bknz hakuba. Tabi bir de vega ile bilgi alışverişleri.
  • Jinbe konumuna göre olmuş bir adam güçlendirirsin en fazla.
  • Chopperın işi daha ziyade kafa işi, biraz doktorluk sergilese de yeter.
  • Sanji de yeni eklenenleri güçlendirsin ama şu meşhur tarifleri görelim artık.
  • Zoroya içine kaçan cinlerin kontrolüne dair şeyler verebilir. Fatihin hakisini daha bilinçli kullanır falan.

Bir iki arc tayfa tarafına geçip onlara özellik yüklese güzel olur aslında. Luffy tamam zaten der, onlara odaklanırız.
  • Usoppa kesin bir silahlanma.
  • Namiye çoktan vermesi lazım gelen harika bir gözlem. Belki sopasına ufak bir deniz taşı tozu katılabilir :D
  • Frankyye kairosekili malzemeler ve teknik gelişim, vegapunk güncellemeleri. Belki bu iş sunnyye de yarar.
  • Brook reise de bir kılıç ustası olarak silahlanma yakışır, gerisine gerek yok o kadar.
  • Robine silahlanma, gözleme o kadar lüzum yok çünkü istediği yerde uzuv çıkartıyor ve hız da çok önemli değil kendisine karşı. Bknz hakuba. Tabi bir de vega ile bilgi alışverişleri.
  • Jinbe konumuna göre olmuş bir adam güçlendirirsin en fazla.
  • Chopperın işi daha ziyade kafa işi, biraz doktorluk sergilese de yeter.
  • Sanji de yeni eklenenleri güçlendirsin ama şu meşhur tarifleri görelim artık.
  • Zoroya içine kaçan cinlerin kontrolüne dair şeyler verebilir. Fatihin hakisini daha bilinçli kullanır falan.
Meslektaşa torpil geçmişsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık