Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1092 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Az önce fark ettiğim bir şey ile ilk defa ufaktan bir Godaaa diye bağırasım geldi

Sentomaru'nun hocası Kizaru, Sentomaru sumo dövüş stilinde avuç içi ile savaşan bir tekniğe sahip
Kizaru'da aynı şekilde Luffy'e karşı saldırılarını bloklarken avuç içi açık
Sengoku Kizaru'nun hocası ve adam dümdüz sumo gibi dövüşüyor ve Luffy gibi tanrı meyvesine sahip, Kizaru'nun Luffy'nin g5'inden o kadar da etkileneceğini sanmıyorum o yüzden
Kizaru'nun şu noktadaki ana karakterimizi rezil rüsva edeceğini sanmıyorum (olsa inanılmaz olur tabi) ama tersi de olmayacak. G5 ile Luffy'nin Kizaru'yu rezil edeceğine inanan yonkofan abilere çok da umutlanıp şu bir hafta boyunca yükselmemelerini tavsiye ederim

Az önce fark ettiğim bir şey ile ilk defa ufaktan bir Godaaa diye bağırasım geldi

Sentomaru'nun hocası Kizaru, Sentomaru sumo dövüş stilinde avuç içi ile savaşan bir tekniğe sahip
Kizaru'da aynı şekilde Luffy'e karşı saldırılarını bloklarken avuç içi açık
Sengoku Kizaru'nun hocası ve adam dümdüz sumo gibi dövüşüyor ve Luffy gibi tanrı meyvesine sahip, Kizaru'nun Luffy'nin g5'inden o kadar da etkileneceğini sanmıyorum o yüzden
Kizaru'nun şu noktadaki ana karakterimizi rezil rüsva edeceğini sanmıyorum (olsa inanılmaz olur tabi) ama tersi de olmayacak. G5 ile Luffy'nin Kizaru'yu rezil edeceğine inanan yonkofan abilere çok da umutlanıp şu bir hafta boyunca yükselmemelerini tavsiye ederim
Kizaru robotlar gibi lazer atıyor, sengoku buddha nin avuç içi tekniğini kullanıyor sumo ile alakası yok. Birisi bin yıllık dövüş tekniği,sumo ona göre daha yeni. Lazer atma en yeni goda moda yok ortada.

Kizaru robotlar gibi lazer atıyor, sengoku buddha nin avuç içi tekniğini kullanıyor sumo ile alakası yok. Birisi bin yıllık dövüş tekniği,sumo ona göre daha yeni. Lazer atma en yeni goda moda yok ortada.
Şakasına yazmıştım millet ışıktan gözü parlayınca kolunu siper ettiği için tekme atıyor sürekli kizaruya diye ama gerçek çıktı :D Sentonun dövüş stili resmen bunun üzerine gelişmiş :)

kutsal eşşekler o kadar konuşmuş Akainu tınlamamış bile . Şu gereksizler topluluğunu yok edecek bi Xebec vardı ona da Roger pisliği engel oldu …

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık