Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1089 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyük bir teori var bir kaç ay önce piyasaya düşmüştü. Raftel'in enies Lobi'nin altında olduğuna dair. Hepsi aynı yere bağlanıyor olabilir. Roger'da son adaya gittiğinde bir ada daha olduğunu anlamıştı. Şimdi Oda çıkıp One piece dünyanın merkezinde orda zaman kavramı farklı işliyor filan derse şaşırmayın.

Büyük bir teori var bir kaç ay önce piyasaya düşmüştü. Raftel'in enies Lobi'nin altında olduğuna dair. Hepsi aynı yere bağlanıyor olabilir. Roger'da son adaya gittiğinde bir ada daha olduğunu anlamıştı. Şimdi Oda çıkıp One piece dünyanın merkezinde orda zaman kavramı farklı işliyor filan derse şaşırmayın.
Osur osur ipe diz.
Oda moda şekli.

O ada raftel değil miydi yazıtlardan çıkarım yapıyordu sonra odeni transfer etti bu yüzden. Hatırlayamadım o kısmı. Enies loby son ada mevzusu olacaksa o dev kapıları açmadan nasıl geçti imkansız çünkü akıntıdan. Silahla yapıldı ya gelebilir de son ada-raftel falan bana uzak geldi.

İlk bakışta çok alakasız geliyor bu suyun yükselmesi gibi bilgiler ama One Piece'in asıl hikayesiyle alakalı çıkacak gibi geldi bana. Tahmin ettiğimizden daha önemli bilgiler gelebilir yani.
Odanın istediği de bu zaten
Ne kadar sçsamda hep kesin önemli bir şey var diyecekler diye gizem kasmaktan geri durmuyor :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık