Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1086 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav Dragon ben seni imunun büyük abdestini yaptığı wcyi bile biliyorsundur diye hayal ederken senin şu hallerine bak.Yazık yav...Lan kendine 5 tanrı diyen dallamalar bi adamı ellerinden kaçırırlar bunlara karşı çıkan devrimcisi daha adamının yediği bokları bilmez.Al birini vur ötekine hangisi daha vasıfsız bilmiyorum.

Bu seride üzerinde de güncel hükümeti yönetenler işini bir şekilde sağlama almış ve Dragon'un yaptığı ise Acun gibi "yok artık" tepkisi vermek. Şu son 10 yılda ilk defa serinin ara vermiş olmasına sevindim diyebilirim.

Teach için güzel bir zemin hazırlandı.Açıklayayım:
BB’nin yediği ilk meyve yami yami değil.Teach hali hazırda bir tanrı meyvesi yemişti ve kimsenin haberi yok ve bu tanrı meyvesi yami ve gura meyvelerini yönetebilecek bir gücü sahip.Kadimler ve Luffy’nin meyvesinin açıklanmasından sonra artık bu teorimden eminim.

Bu seride üzerinde de güncel hükümeti yönetenler işini bir şekilde sağlama almış ve Dragon'un yaptığı ise Acun gibi "yok artık" tepkisi vermek. Şu son 10 yılda ilk defa serinin ara vermiş olmasına sevindim diyebilirim.
Vegapunk'ın atom bombası yapmasına şaşırmış. Büyük ihtimalle bu tarz bir silah yapıp Wg'nin eline verecek kadar yozlaşmış bir karakter olmasına inanamadı. Ya da çapının bu kadar çıkması şaşırttı. Büyük mesele değil.

Shanks'ın emmisi mi babası mı artık her kimse sonu Dragon'un elinden olacak.

Vegapunk'ın atom bombası yapmasına şaşırmış. Büyük ihtimalle bu tarz bir silah yapıp Wg'nin eline verecek kadar yozlaşmış bir karakter olmasına inanamadı. Ya da çapının bu kadar çıkması şaşırttı. Büyük mesele değil.

Shanks'ın emmisi mi babası mı artık her kimse sonu Dragon'un elinden olacak.
İnan ben de öyle olmasını dilerim :) 20 yıl oldu yağan yağmurdan öte bir şey göremedik yordu artık.

WB’nin göğsündeki yara Kutsal Şovalyenin başındaki karaktere ait ve bu yüzünden Shanks’e bakınca onu görüyorum diyordu.
Tanrı Vadisi olayı sanıldığından daha derin bir olay örgüsüne sahip ve Garp olayın tamamen manipüle edilip bizim bildiğimiz haliyle dillendirilmesinden çok rahatsız.Tanrı vadisi adındanda anlaşılacağı üzere Holy Knightlar olmadan düşünülemez.Xebec gerçek korsan kral olabilir ve Garp&Roger&Holy Knight vs Xebec Korsanları çok akla yatan bir hikaye.

Teach için güzel bir zemin hazırlandı.Açıklayayım:
BB’nin yediği ilk meyve yami yami değil.Teach hali hazırda bir tanrı meyvesi yemişti ve kimsenin haberi yok ve bu tanrı meyvesi yami ve gura meyvelerini yönetebilecek bir gücü sahip.Kadimler ve Luffy’nin meyvesinin açıklanmasından sonra artık bu teorimden eminim.
Xebec biraz araştırmayla 3 yelkenli bir berberi gemi türüne verilen genel isim.Teach büyük ihtimalle Xebec’in tanrı meyvesine sahip ve bu sayede diğer iki meyveyide bünyesinde kullanabiliyor ve yıllardır dillendirilen 3 tartışmaları zemine oturuyor.Kadimlerin isimleri ve tanrı meyveleri benim kafamda bu şekilde anlam bütünlüğü oluşturuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık