Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1083 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks'ın ikizi var diyorlar. Bu spoilerdan çok önce teorileri dönüyormuş. 5 kadimle görüşen de Shanks değil, Kutsal Şövalye plan ikiziymiş. Hatta Oda'ya sormuşlar ikizi var mı diye, Oda da cevaplamış ama cevabı yayınlamışlar sanırım. Öyle bir şeyler.
Yara izi olmadığı için bu karakter Shanks'ın ikizi mi diye soruyorlar. O da yara izini bazen çizmeyi unutuyorum diyor. Sonradan güncellemiş o bölümü zaten. Babası çıkar bu eleman ikiz işlerine girmez. Luffy'nin yara izini de çizmeyi unutup sonradan düzeltmişti.

Shanks'ın ikizi var diyorlar. Bu spoilerdan çok önce teorileri dönüyormuş. 5 kadimle görüşen de Shanks değil, Kutsal Şövalye plan ikiziymiş. Hatta Oda'ya sormuşlar ikizi var mı diye, Oda da cevaplamış ama cevabı yayınlamışlar sanırım. Öyle bir şeyler.
Evet, teoriye göre Toki Toki meyvesinin yan etkisi olarak Shanks'in bir zaman paradoksu olarak kopyası oluşmuş deniyor.
Hatta ODA'ya "Gorosei ile görüşen Shanks değil, değil mi? Yüzündeki yara gözükmüyor" dediklerinde "Ben böyle şeyler yapıyorum, yaraları çizmeyi çoğunlukla unuturum ben" demiş.
Eğer çizmeyi unutmadıysa Shanks "birebir" aynı pozu WB ile karşılaşmasında (Bölüm 434) vermesine rağmen yara izi net şekilde gözüküyor.

BB'yi üçlü diyorduk, bi de Shanks ikili çıkıyormuş. Demek ki Shanks BB'nin iki canını götürürse, üçüncüsünü de Luffy götürecek. :ehe:
Ayrıca WB "Senin yüzünü görünce o adamın açtığı yara sızlıyor" diyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık