Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1076: Eski Dostlar

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 141 69.5%
  • Orta

Kullanılan: 44 21.7%
  • Kötü

Kullanılan: 18 8.9%

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji yoluna gel sen de reyiz, manganın açık ara en dolu karakteri. Oda onun içini boşaltamadan seri biter zaten, o yüzden içi boşalacak diye kaygımız da yok. Bizi yıllardır ezdiği için ezilme korkumuz da yok. Gül gibi yaşıyoruz.
Gelemem reyiz... gelemem. O yuzden biz Vice city deb devam. Bu arada Sanji harbiden cok degerli bir karaktermis seri icin. Adam bildigin ince ince isledi oyle ya da boyle... kahpeeeeee Odaaaaa..! Ksksksksk
Olum çok zevksiz piyasa ölü resmen kaç gündür. Kime sallayacağız lan? Şu an zoro gte gelse bizden çok gömer bunlar
Sen gel deyince kıllandı adam zaten daha da gelmez.
Sen Mr. bushido musun?
Benim Alpa'cigim... Nasil begendin mi yeni nick stilimi... skskskka
Bu çocuk Bushi gibi değil la harbi üzülüyor Bushi yakın arkadaşa destek rpsi yapıyor sadece o dese atardım
Yalannnnn... algııı... ben de cok uzuldum. Hatta ondan daha cok...
Hahahahahaha. Gümledim, eyvallah.
Ulan eyvallah ne demek...? Bu nasil Erwin smith kardesim... Leblebi gibi yoldas satiyor... puuuuu ksksksks

Gelemem reyiz... gelemem. O yuzden biz Vice city deb devam. Bu arada Sanji harbiden cok degerli bir karaktermis seri icin. Adam bildigin ince ince isledi oyle ya da boyle... kahpeeeeee Odaaaaa..! Ksksksksk

Benim Alpa'cigim... Nasil begendin mi yeni nick stilimi... skskskka

Yalannnnn... algııı... ben de cok uzuldum. Hatta ondan daha cok...

Ulan eyvallah ne demek...? Bu nasil Erwin smith kardesim... Leblebi gibi yoldas satiyor... puuuuu ksksksks

ulan iyice kabak tadı vermeye başladı ya. Bir sonraki bölüm kid vs shanks karşı karşıya gelir ama vs yi off panel görürüz ve 500 sayfa shanks zaten yenerdi hahaha falan konuşuruz 750 sayfa kidi gömeriz oda keyfine devam eder,kapanış.

Ne yazık ki ara manga için değil anime için söylendi. 19 Mart'a kadar animeden yoksun kalcacağız. Animenin yerini doldurmasa da haftaya manga bölümü var.
Sorun şu. Berbat çiziyor toe. Çizebiliyor ama çizmiyor. Kaido ilk görünümünde olsun, vergo vs. smoker olsun birçok varda çizebildigi halde yapmiyor. Arada çizdigi zaman garip geliyor şimdilerde komedi gibi :)

Çogu bölüm tamam ama luffy uyanışi merak ediyorum. Gerekirse full + full iş yapmali. Hatta gerekirse japonyadaki en iyi cizelerden yardim alip her sahnesini epic cizmesi gerek. Sanji ve zoro'nun queen ve king'i yenmesinde de özenicektir muhtemelen.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık