Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1074: Mark III

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 38 28.1%
  • Orta

Kullanılan: 40 29.6%
  • Kötü

Kullanılan: 57 42.2%

• Kullanılan toplam oy
    135
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bu seriyi çok kötüledim Wano Arc boyunca, artık tekrara düşmek istemiyorum. Kuma hatırına orta dedim bölüme.

Çizimler iyi ama Oda zamanında, ölen karakterleri diriltmeyi sevmiyorum demiş olsa da Wano bittiğinden beri ''Yeşilçam ünlüsünün son hali görenleri şaşırttı'' tadında eski karakterleri atıyor önümüze. En yakın zamanda Kuro ve kediciklerini de görmek dileğiyle...

Ben bu seriyi çok kötüledim Wano Arc boyunca, artık tekrara düşmek istemiyorum. Kuma hatırına orta dedim bölüme.

Çizimler iyi ama Oda zamanında, ölen karakterleri diriltmeyi sevmiyorum demiş olsa da Wano bittiğinden beri ''Yeşilçam ünlüsünün son hali görenleri şaşırttı'' tadında eski karakterleri atıyor önümüze. En yakın zamanda Kuro ve kediciklerini de görmek dileğiyle...
Neredeyse herkesin beklediği ve istediği Gin hariç herkesi geri getirdi adam.

Neredeyse herkesin beklediği ve istediği Gin hariç herkesi geri getirdi adam.
Gin'e sıra gelen kadar daha Enel var listede. Gin şu an Raftel'de tayfayı bekliyor bile olabilir. Sonuçta Don Krieg'in hedefi de One Piece'i bulmaktı, bilemeyiz. Wapol'un adam yerine koyulduğu ve Birleşmiş Milletler toplantısına çeğırıldığı bir evren bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık