Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1073 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne mesela öyleydi? Bana tahmin ettim deme sakın.:D
Birçok şey öyleydi yıldırım meyvesinin tanrı Enel’in doğal düşmanı olması ( tanrı tanrının düşmanıdır ) Moria’ya karşı ayak altında ezilmemesi kırılmaz olması.Red hawk nereden geldiği belli olmayan alevi,komple g3 formu ve onu yapış şekli ondan sonra g4 formunda tanrıya benzetilmesi vs… çok şey vardır mercekle baksan.Ben tahmin ettiğimi söylemiyorum adı lastik veya Nika olsun ismi beni ilgilendirmez gördüğüm meyvenin çok güçlü olduğunun farkındaydım senelerdir.Siz ise Luffy’e toz kondurmamak uğruna adamın tonla dövüşünü izlediğimiz meyvesinin çöpten hallice olduğunu ima ediyordunuz. :D

Bu Weevil’in anası para pul dışında bir şeyi sallamıyor neden o adaya gitmek istedi , sadece Marco’yu öldürtmek için peşine düşmez herhalde. İlk başta aklıma bişento geldi ama o da WB’nin mezarında , mezarı orada değil bir açıklama bulamadım

Birçok şey öyleydi yıldırım meyvesinin tanrı Enel’in doğal düşmanı olması ( tanrı tanrının düşmanıdır ) Moria’ya karşı ayak altında ezilmemesi kırılmaz olması.Red hawk nereden geldiği belli olmayan alevi,komple g3 formu ve onu yapış şekli ondan sonra g4 formunda tanrıya benzetilmesi vs… çok şey vardır mercekle baksan.Ben tahmin ettiğimi söylemiyorum adı lastik veya Nika olsun ismi beni ilgilendirmez gördüğüm meyvenin çok güçlü olduğunun farkındaydım senelerdir.Siz ise Luffy’e toz kondurmamak uğruna adamın tonla dövüşünü izlediğimiz meyvesinin çöpten hallice olduğunu ima ediyordunuz. :D
Niye demedin o zaman bir kere bunu. Bir defa bahsedildiğini duymadım. Burada saydığın örnekler de pekala lastik kapsamına girebilir. Dof'un teli bile alev alıyor plazma ekran oluyor organ dokuyor hala verdiğin örnekler komik kalıyor. O zaman da komikti şimdi de komik.:D

Ana karakterin ömründen götüren, her formda dezavantajları olan meyve sırf ana karakter iyi kullanıyor diye çok güçlü oldu. Aynen. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık