Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1072 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luccinin tek attığı Atlastan tek yedi Luffy, :) kizarudan da tekme yemesi olası bir durum olur, Luffynin Kizaruyu görünce hemen Nika abisini çağırması lazım :)
Bu kafayı yaşamak için ne yapmak lazım?

Kaido'da Seiryu meyvesini çağırıyor o zaman. Sengoku'da Daibutsu'yu çağırıyor. Ya da Akainu Magu Magu'yu, Kizaru'da Pika Pika'yı çağırıyor.

Meyvenin adı değişmedi, Luffynin adı değişti, biz Luffy ve lastik meyvesi biliyorduk, meğer hepsi Nikaymis, Luffy isimli çocuk meyveyi yeyince ortadan kayboldu, sadece ismi devam ediyor, kişilik ve yetenek Nikaya büründü, G5 acıkınca Nikanın asıl halı ortaya çıkıyor :)
Demek istediğim luffy bunun farkında değil ki hala kendini lastik sanıyor. Hala bizim luffy hani wanoda bu luffy değil diye bende düşündüm kızdım vs ama egghead de lucciyle dövülen g5 direk luffydi önceside sonrasıda.he farklı g5 olsa daha iyiydi bence de ama şuanki luffy değil nika demek de biraz fazla acımasızca

Luffy dayak yiye yiye kazanan biri. Ceaser bile yendi bi kere. Amirale hemen üstünlük kurmasını beklemeyin.

Kizaru vs sanji yıllardır istenen bişey. Zoro’nun da intikam meselesi var nerdeyse idam ediliyordu shabondy’de. Bunlardan birini tercih ederim ben de. Ama beklentim düşük. Luffy gider mal gibi dayak yer şimdi.
O işler geçti artık. Luffy hep kendisinden üstte olanladan dayak yiye yiye yendi. Kendisinden zayıf birinden dayak yemesi pek mümkün değil. İlla ki biraz hasar alacaktır ama fazlası yoktur.

Bu kafayı yaşamak için ne yapmak lazım?

Kaido'da Seiryu meyvesini çağırıyor o zaman. Sengoku'da Daibutsu'yu çağırıyor. Ya da Akainu Magu Magu'yu, Kizaru'da Pika Pika'yı çağırıyor.
Onların hiçbiri Uyanış acmadiklari için ve Uyanış acsalar bile Meyvenin karakterinin olup olmadigini bilmediğimiz icin bir şey diyemiyoruz. :)

Nika kendi iradesi olan ve kendine has karakter ozelligi olan bir meyve. Şuana kadar buna benzer bir meyve söylenmedi, söylenirse değerlendiririz :)

Onların hiçbiri Uyanış acmadiklari için ve Uyanış acsalar bile Meyvenin karakterinin olup olmadigini bilmediğimiz icin bir şey diyemiyoruz. :)

Nika kendi iradesi olan ve kendine has karakter ozelligi olan bir meyve. Şuana kadar buna benzer bir meyve söylenmedi, söylenirse değerlendiririz :)
Meyvelerin zaten kendi iradesi var artık seride. Vegapunk dedi ya insanların iradeleri ve amaçları dogrultusunda oluştu bu meyveler diye. Bu bi nevi meyveler insanların irade ve amaçlarının hayat bulmuş hali oluyor sonuçta. Şimdilik seride 3-4 tane uyanış gördük bunlar işlenmedi ama veganın açıklamasından sonra özellikle mitolojik meyvelerin uyanışlarında böyle iradesi direk belli olan tanrısal meyveler görücrz muhtemelen. Tabi bu benim düşüncem ama oda buna devam etmezde sadece luffyde olursa kendi eliyle ana karakteri hiç etmiş olur. Lastiği eğlenceli diye seçtim vs dedikten sonra .

Seraphimlerin lazer ışınlarına karşı zayıf olduğunu özellikle gösterdi Oda. Sonra adaya da Kizaru'yu göndermesi sürpriz olmadı. Lucci muhtemelen Seraphimlerden birini Kizaru'ya saldırtır o da tekler.

Son düzenleme:
Kizaru vs luffy olursa amiralle yonko dengi olur. Kizaruyu zoronun sanjinin jimbeinin yenemesede tutması lazım. Luffy vs bir amiral olduğu anda(luffy nin ezmediği bir senaryoda) amiraller direk yonko seviyesi olur. Ki ben dahil benim gibi yonko>amiral beklentisi olanlar büyük hayal kırıklıgına uğrar.
öyle çıkmazsa da amiralciler hayal kırıklığına uğrar o yüzden çıkmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık