Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1072: Anıların Ağırlığı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 61 35.5%
  • Orta

Kullanılan: 52 30.2%
  • Kötü

Kullanılan: 59 34.3%

• Kullanılan toplam oy
    172
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani Kaidou uyanış gösterdi mi diyorsun?
Hibrit modu bence direk uyanışlı. Hibrit mod ile Uyanış mod arasında çok da fark yok duman dışında. Kaku ve Lucci'bin hibrit formlarına duman gelmiş.
Alpamis'e ben de katılıyorum. Lucci ve Kaku'nun hayvan hali ile uyanış açmış halleri arasında pek fark yok. Sadece duman eklenmiş gibi gözüküyor. (Güç olarak nasıl olur bilmem, görünüş açısından söyledim sadece.)

Koskoca Kaidou uyanış nedir, nasıl ulaşılır söylüyor ama uyanış gösteremiyor. Önce Lucci şimdi de Kaku uyanış gösterdi. Bu hükümet bu akılla 800 yıl nasıl ayakta kaldı diyenlere bir cevaptır bu. Akıl 0 ama yetenek avcılığı 100.
Ben bu soruya yanıt vermiştim önceden. Tahminimce uyanış açabilmek için ölmek gerekir. Luffy gibi. Kadio hayatı boyunca kendisini öldürtmeye çalıştı ama ölemedi. En son lavların arasında kaldı. Ölecektir. Oradan çıkınca da uyanışı açacaktır diye tahmin ediyorum😁

Ben bu soruya yanıt vermiştim önceden. Tahminimce uyanış açabilmek için ölmek gerekir. Luffy gibi. Kadio hayatı boyunca kendisini öldürtmeye çalıştı ama ölemedi. En son lavların arasında kaldı. Ölecektir. Oradan çıkınca da uyanışı açacaktır diye tahmin ediyorum😁
Umarım Smoker buna yanıt verir.Lütfen. Attığım veya uydurduğum bu teori nasıl🤔

Bi Smoker değilim ama öyle olması biraz mantıksız olmaz mı? Katakuri'nin kardeşleri doğduğundan beri sırtı yere gelmeyen adam diyorlar Katakuri için, eğer ölmek gerekiyorsa Katakuri öldü mü veya ölümün kıyısına mı geldi? Bir diğer örnek de Doff.

Bi Smoker değilim ama öyle olması biraz mantıksız olmaz mı? Katakuri'nin kardeşleri doğduğundan beri sırtı yere gelmeyen adam diyorlar Katakuri için, eğer ölmek gerekiyorsa Katakuri öldü mü veya ölümün kıyısına mı geldi? Bir diğer örnek de Doff.
Tahminimce Doff ve Katakuri uyanışı nasıl açacaklarını çok iyi biliyorlardı. Kendilerini öldürtmek onlar için zor değildir. Bilerek ölümün kıyısına atmışlardır kendilerini. Mesela Kaku'ya uyanışın nasıl açılacağını bilen birisi onu bu zorlu yola sevk eder ve daha çabuk uyanışı açtırır. Kaido da uyanış nasıl açılır çok iyi biliyordu ama sıkıntı şu kendisini bir türlü öldüremedi. Kaidoyu ilk gördüğümüzde intihar etti ölmedi. Açıkçası ben Kaido uyanış açarsa çok daha aşırı zorlu bir rakip olur diye düşünüyorum. Ama şu anki tayfa buna hazır değildi. Daha da güçlenmeleri gerek. Bu yüzden E.Oda onları lavların arasında eritilerek ölüme bırakmış olabilir. Hatta belki de ölmüşlerdir.(bigmom uyanış açtı mı cidden emin değilim) Ve uyanış açmış halde bekliyorlardır baygın bir şekilde. Kaido alev saldırısı vardı dağları eritebilecek halde. O halde uyanış açan Kaido, Lavlar onun uyanış açmış haline zarar veremez demek diye düşünüyorum.Bigmom ise lavlara ruh verir buluta ve ateşe olduğu gib ve onu emri altına alır o da ölmez🤔 İleride onlar yeniden çok daha güçlü halde karşımıza çıkacaktır. ne uydurdum ben bee🤔

Ve bir de Katakurinin sırtı defalarca yere gelmiştir. Bunu sadece ablası görmüştür gizli gizli atıştırma yaparken😁😁 belki de benzer bir olay yaşamış da olabilir🤔

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık