Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1071: Bir Kahramanın Saldırısı

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 141 62.7%
  • Orta

Kullanılan: 52 23.1%
  • Kötü

Kullanılan: 32 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    225
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sabo gitti Kuma'yı kutsal topraklardan kurtardı ve bu uğurda nükleer yedi kafasına. Kuma'ysa gitti İkiz Kuleleri gören terörist gibi bodoslama daldı red line'a.

Kuma herhalde Egghead Adasına gidiyordur diyordum ben. Ne diye kurtardılar şimdi bu adamı?

Garp reis bakalim haysiyetini kurtarabilecek mi? Cok efsane girdi yine seriye, ilk gorunce dedim Luffy’i sopalamaya gidiyor yine 🤣

Sana %100 katılıyorum. Kaku hakerettir.
Ama Luccide aynı tepkiyi göstermediğin için samimiyet 0.
Lucci kimse Kakuda o.
Neden Lucci'yi ön planda tuttuğumu defalarca açıkladım.

Eğer Çokbilmiş'te yok edilmezlerse hikayede rol sahibi olmaya da devam edecek, belki elbafta belki başka bir adada yine karşımıza çıkacaklar, güçten ziyade her zaman buna değindim. Ayrıca Lucci ve Kaku, serii içerisinde aynı yere sahip değiller. Sadece Kaku da değil, Zoro'ya rakip olan bütün karakterler için aynı şeyi söyleyebiliriz. Bu yüzden Lucci için yaptığım yorumların benzerini Kaku için yapmam. Bunun samimiyetten çok, hikayeyi yorumlamakla alakası var.

Lucci hakkında gerekli sözler söylenmiş.
Oda, Garp'ın karizmasını çizmez ama net bir zafer beklemiyorum. Bir şekilde Coby ve Law kurtulacak zaten. İşin sonunda Teach'in de parlaması gerekiyor artık serinin sonuna geliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık