Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1068: Bir Dehanın Hayali

Bölüm nasıldı?

• Iyi

Kullanılan: 45 37.5%
  • Orta

Kullanılan: 42 35.0%
  • Kötü

Kullanılan: 33 27.5%

• Kullanılan toplam oy
    120
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro, Sanji hariç tayfadakileri yener muhtemelen. Hamsiden emin değilim.
Emin ol Jinbe'de bunu yener. Who's Who karşısında zorlanmadı bile üstelik Antik Zoan'ı olduğu için fiziksel olarak daha güçlü, savunması ve direnci de daha yüksek olması lazım. Lucci daha güçlüdür Haki'si daha fazladır. Zaten Haki>Meyve olduğu kesinleşti.

Who'nun meyvesi>Lucci'nin meyvesi

Lucci'nin Haki'si>Who'nun Haki'si

Emin ol Jinbe'de bunu yener. Who's Who karşısında zorlanmadı bile üstelik Antik Zoan'ı olduğu için fiziksel olarak daha güçlü, savunması ve direnci de daha yüksek olması lazım. Lucci daha güçlüdür Haki'si daha fazladır. Zaten Haki>Meyve olduğu kesinleşti.

Who'nun meyvesi>Lucci'nin meyvesi

Lucci'nin Haki'si>Who'nun Haki'si
Meyveler arasında çok bir fark yok bence. Önümüzdeki bölümdeki performansa bağlı olarak durum değişir.

Bu bir oyun değil deyip Vegapunk'ın şaklaban klonlarından birini tekleyen Lucci karizması... bu adam Enies Lobby'de de böyle ciddiydi. Luffy yere yapıştığı an zaman kaybetmeden tayfanın kalan üyelerini öldürmeye gidiyordu. Vallahi biz senden razıyız...

Bölüm bomboş hiç birşey yok bari Kuma gelseydi Oda Lucci'yi dövüştürmez Lucci'nin iyi tarafa geçip devrimci olduğunu düşünüyorum ama Luffy'le dövüş yapıp Luffy dayak yerse Luffy her türlü çöp olur Yonko'nun ağırlığı olmalı.

Bölüm bomboş hiç birşey yok bari Kuma gelseydi Oda Lucci'yi dövüştürmez Lucci'nin iyi tarafa geçip devrimci olduğunu düşünüyorum ama Luffy'le dövüş yapıp Luffy dayak yerse Luffy her türlü çöp olur Yonko'nun ağırlığı olmalı.
bigmomun yonkou olduğu yerde,yonkou ağırlığı demeyin be dostum o itibarda gitti çünkü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık