Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1068: Ay Prensesi'nin Yankısı! Wano Ülkesi'nin Son Aşaması!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    10
Başlık: Ay Prensesi'nin Yankısı! Wano Ülkesi'nin Son Aşaması!
Manga: 1041 (s. 2-3, 5-17)
Yönetmen: Shō Matsui
Animasyon: Masahiro Shimanuki, Toshio Deguchi
Senaryo: Hitoshi Tanaka
Sanat: Momoko Fujikura
Saat: JP 9.30 / TR 3.30

Bölümden Kareler:

Luffy vs Kaido:

Gelecek Bölüm Fragmanı:

Bölüm fena değildi.
İzo'nun mangadaki tek panelde geçiştirilen ölümünü biraz daha dövüş ekleyip duyguyu daha iyi yansıtmışlar yine de kin'emon'nun kaidonun o kadar saldırısına ölmediği yerde, izo'nun iki üç shigana gitmesi hala mantıksız geliyor. bize sadece RIP demek düşer.
Big mom'un gençliği ateş ediyor, 85 çocuktan sonra bu hale gelmesi şaşırtmıyor.
Bir türlü ölmeyen orochiye söyleyecek bir sözüm yok.
Toei'nin bu sefer luffy'nin hydra saldırısına rgb ışıklandırma koymaması şaşırttı.
Son olarak g5'e 2 bölüm kaldı 1070. Bölüm manganın 1043. Bölümüne denk gelecek ve 30 haziran günü yayınlanacak.

Bölüm güzeldi abartılacak bir şey yok İzou bir tık boşa gitti gibime geliyor ama neyse yapacak bir şey yok, Big mom çok havalı tam bir abla kaido ile ilişkilerini zaten hep benzetmişimdir hoş olmuş anime renkleriyle ;d

Bir de mangada Yamato'nun ifadesini şuan hatırlamıyorum ama anime sayfa yırtılma konusu geçerken sanki o yırtmış gibi ifade takınmıştı o biraz şüpheli geldi.

Güzeldi, abartılı sahneler yoktu. Şu serideki en iyi dövüş stillerinin en başında nedense Rokushiki teknikleri bana çok güzel geliyor.

İzou ikiye karşı tek başına savaşmış bence mangada daha fazlası var. Çünkü İzou öncesinde maskesinde dövüşmekten dolayı oluşan yara bereleri çok yoktu. İzou sonrası daha fazlası oluşmuştu.

CP0'nun maskelilerini en azından YC3 üstü beklerdim. İzou yaralı olmasa ikisini de teklermiş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık