Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1067: Punk Kayıtları

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 95 50.8%
  • Orta

Kullanılan: 54 28.9%
  • Kötü

Kullanılan: 38 20.3%

• Kullanılan toplam oy
    187
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kadar gelişmiş bir robotu tasarlayanlar elbetteki robotun yakıtı konusunu da düşünmüşlerdir.

Yani bana öyle geliyor ki bu robot Zunesha gibi birileri tarafından verilen görevleri yapmaya programlanmış.
Mesela Zunesha nasıl kendisine verilen emri yapmak zorundaysa robotta bence Red Line'a ulaşma gibi kendisine bir görev verilmiş sonrasında da verilen görev tamamlandığı için yani robot Red Line'a ulaştığı için otomatikmen kendini imha etmiş.

Korkum şu ki inşallah bizim Lütfü,robota emir verip Red Line'a yürümeye kalkmaz.

Yani robot inşallah,Zunesha gibi özel kişiler tarafından verilen emirleri uymakla görevli bir varlık değildir.

Bu kadar gelişmiş bir robotu tasarlayanlar elbetteki robotun yakıtı konusunu da düşünmüşlerdir.

Yani bana öyle geliyor ki bu robot Zunesha gibi birileri tarafından verilen görevleri yapmaya programlanmış.
Mesela Zunesha nasıl kendisine verilen emri yapmak zorundaysa robotta bence Red Line'a ulaşma gibi kendisine bir görev verilmiş sonrasında da verilen görev tamamlandığı için yani robot Red Line'a ulaştığı için otomatikmen kendini imha etmiş.

Korkum şu ki inşallah bizim Lütfü,robota emir verip Red Line'a yürümeye kalkmaz.

Yani robot inşallah,Zunesha gibi özel kişiler tarafından verilen emirleri uymakla görevli bir varlık değildir.
robot da dna kilitlidir, zunesha nasıl momonun dnasına kitli ve çevresinde o olduğunda harekete geçiyorsa, robot da birisinden emir almıştır alacaktır. vegapunkın teknolojileri geçmişin silik bir yansıması. şey senaryosu gibi işte, transformersdaki cube var ya, insanlar onu inceleyip günümüz teknolocilerini geliştiriyor falan. çizgi roman ve dizisini izleyenler daha çok paralellik görecektir.

(hatta bi ihtimal antik robotun günümüzdeki yansıması da kumadır falan fıstık)

robot da dna kilitlidir, zunesha nasıl momonun dnasına kitli ve çevresinde o olduğunda harekete geçiyorsa, robot da birisinden emir almıştır alacaktır. vegapunkın teknolojileri geçmişin silik bir yansıması. şey senaryosu gibi işte, transformersdaki cube var ya, insanlar onu inceleyip günümüz teknolocilerini geliştiriyor falan. çizgi roman ve dizisini izleyenler daha çok paralellik görecektir.

(hatta bi ihtimal antik robotun günümüzdeki yansıması da kumadır falan fıstık)
Transformers değil de Back to the future böyle bir şey miydi ya tam hatırlayamadım? Luffy geçmişe gidip babasını pataklasın.

Tayfa geçen arc Big Mom&Kaido ittifakını yenmesine rağmen Nami ve Usopp şimdi dandik Lucci'den korkuyor. Ben bunların kaptanı olsam Lucci'ye kalmaz kendim öldürürdüm bunlarıç
Komedi sahne çizeceğim diye bu karakterler bunca maceranın sonunda fiziksel, ruhsal herhangi bir gelişim göstermemiş gibi çiziyor ve bu tatsız tuzsuz aptalca sahnelere sebep oluyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık