Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

1065: İttifakın Yıkımı Mı?! Canlan, Yeni Kuşağın İradesi!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    14
Başlık: İttifakın Yıkımı Mı?! Canlan, Yeni Kuşağın İradesi!
Manga: 1038 (s. 2-17)
Yönetmen: Hazuki Omoya
Animasyon: Kimitaka Itō, Shigefumi Shingaki
Senaryo: Atsuhiro Tomioka
Sanat: -
Saat: JP 9.30 / TR 3.30

İzlemek İçin:

• Bölümü izlemek için:
  • Türkçe alt yazı izlemek için:
  • İndirmek için:

Bölümden Kareler:

Zoro ve Azrail Sahnesi:

Gelecek Bölüm Fragmanı:

İyi seyirler!

Gözleri hassas olanlar biraz uzaktan izlesin! Yoğun efekt içerir.

Son düzenleme:
Ben konuyu açtığım için mecbur sahnelere maruz kaldım. Zoro kısmıyla ilgili şunu söyleyim:

Azrail olmuş Brook. Sahnede şu alttaki etkinin gram havası yok. Oda'yı sırf bu sahneden taktir edebilirim.

Koca Ana kısmına tek bir şey diyeyim. Gözlerimi acıtan lazer şov olmuş.

Koca Ana'nın animede görüntüsü pek başarılı değil. Şirinler'deki cadıyı anımsatıyor. Mangadaki havasını veremiyor.

Ben konuyu açtığım için mecbur sahnelere maruz kaldım. Zoro kısmıyla ilgili şunu söyleyim:

Azrail olmuş Brook. Sahnede şu alttaki etkinin gram havası yok. Oda'yı sırf bu sahneden taktir edebilirim.

Koca Ana kısmına tek bir şey diyeyim. Gözlerimi acıtan lazer şov olmuş.

Koca Ana'nın animede görüntüsü pek başarılı değil. Şirinler'deki cadıyı anımsatıyor. Mangadaki havasını veremiyor.
Zoro’nun sahnesini leş etmişer mangayla alakası bile yok o ürkütücü hava sıfır... Brook konusuna sonuna kadar katılıyorum. diğer sahnelere yorum bile yapmıyorum.

Zoro’nun sahnesini leş etmişer mangayla alakası bile yok o ürkütücü hava sıfır... Brook konusuna sonuna kadar katılıyorum. diğer sahnelere yorum bile yapmıyorum.
Haklısın.

Bölümün videolarını eklerken Youtube'da tepki videosu çekenleri gördüm. Onlar için şok edici, müthiş, heyecanlı olup pozitif tepkiler veriyorlardı. Bizim gördüğümüz farklı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık