Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1064 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach magellan’dan tek yemiş bi adam. Wb direk bisento’yu indirdi. Karanlık meyvesiyle emmesi gerekirken ace’in uzaktan ateşlerini yedi. Sengoku geldi şok dalgası attı. Luffy gözünün önünde saldırı hazırlayıp vurdu uçurdu.

Teach dikkatsizliğinden hep dayak yiyor. Çok ölümcül vurabilen Law’a karşı bu kötü bi özellik. Teach zorlanırsa bu yüzden zorlanacak. Gardını toplayıp düzgün dövüşmeye başlayınca ace’e karşı yaptığı gibi kazanacaktır.
Ne alakaysa şok dalgasını merak ediyormuş. Yiyip tadına baktığına göre önlem alır artık. :d

Zoroya dayanıksız demedim. Sidik yarışı yaptığımı düşündüren ne onu da anlamadım. En güçlü saldırı o değil. Devam.
Neymiş en güçlü saldırı? Kingin gaga fırlatması mı? Karşı tarafta daha güçlü bir saldırı olsaydı o saldırıya karşı kullanırlardı. Şuan görünen en güçlü saldırı bu. İmu'yu es geçiyorum. Ya da enelin yaptığı o büyük kara top.

Neymiş en güçlü saldırı? Kingin gaga fırlatması mı? Karşı tarafta daha güçlü bir saldırı olsaydı o saldırıya karşı kullanırlardı. Şuan görünen en güçlü saldırı bu. İmu'yu es geçiyorum. Ya da enelin yaptığı o büyük kara top.
Uzağa gitmeye gerek yok Luffy'nin Kaido'yu indirdiği saldırı daha güçlü.

Edit: Enelin kara top saldırısı bu evrende değil mi ? Onu da sayabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık