Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1063: Sahip Olduğum Tek Aile

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 158 71.8%
  • Orta

Kullanılan: 41 18.6%
  • Kötü

Kullanılan: 21 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    220
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu işleniş böyle zaten belki de ilk çıktığı bölümden beri.
Ben arada Luffy yine kesin alakasız birinden ayar yer yazınca ,@Alpamis'ın hışmına uğruyorum ama :(
Sorun oradan güç çıkarımı yapmakta. Bonney'den neden tekme yiyor diye eleştiriliyor. Mesela o ayar yemek mi oluyor? Utanmasalar hala YC1 seviyesi olamadı diyenler olacak zor tutuyorlar kendilerini.:D

Bi de yorumlarda en çok law deprem meyvesinin savunmasını nasıl aşacak demişler ona güldüm.

Adamı delik deşik etmeyen kalmamıştı savaşta 1500 mermi,350 top mermisi,250 mızrak vs diye de yazmıştı zaten oda öldüğü sahnede gerçekten savunması çok iyiydi dedenin:ehe:

Edward Low, Carolinas'a gitmek için Azorlar'dan ayrılmış . Greyhound tarafından saldırıya uğramış ve bir yenilgi almış. Low, altınla kaçmış. Azorlar'a geri dönmüş.

Üstün körü bir bilgi bu. Bunu seriye yatırırsak Carolinas, gitmek istediği kuzeydeki ada Azorlar ise Wano. Tarihte Low yine altınla kaçmaya başarabilmiş. Law??? Fakat tarihi işlerse Wano'ya geri döner.

Daha öncesinde Big Mom'ın Napolyon'u ile Trafalgar savaşının tarihi vardı. Trafalgar, Napolyon'un yenilgi aldığı savaştı. Trafalgar Law'ın olduğu savaşta Mom'da yenildi.

Artık hayırlısı. :d

Edward Low, Carolinas'a gitmek için Azorlar'dan ayrılmış . Greyhound tarafından saldırıya uğramış ve bir yenilgi almış. Low, altınla kaçmış. Azorlar'a geri dönmüş.

Üstün körü bir bilgi bu. Bunu seriye yatırırsak Carolinas, gitmek istediği kuzeydeki ada Azorlar ise Wano. Tarihte Low yine altınla kaçmaya başarabilmiş. Law??? Fakat tarihi işlerse Wano'ya geri döner.

Daha öncesinde Big Mom'ın Napolyon'u ile Trafalgar savaşının tarihi vardı. Trafalgar, Napolyon'un yenilgi aldığı savaştı. Mom'da yenildi.

Artık hayırlısı. :d
Bölümü geçmek için tüm tuşlara basmış @II. Invictus

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık