Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060: Luffy'nin Hayali

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 229 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 47 15.9%
  • Kötü

Kullanılan: 19 6.4%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Devrim Ordusu Kutsal olan kan emicilere karşı ancak diğer kan emici krallara karşı değil. Böyle saçma iş mi olur :/ Tüm tiranlıklar yıkılmayacaksa ne anladım ben bu devrimden. O halde Devrim Ordusu'nda amaç mevcut iktidarı indirip kendi iktidarını kurmak. Her halükarda halk güdülecek ve iktidar hüküm sürecek. Zaten hiç özgürleşen bir halk da yok, doğru düzgün. Her ark mevcudu indirip başka bir çobanı getiriyorlar başa. Goda da saray soytarısı çıktı.

Eğer bu antik silah haritada işaretlenen yeri vuruyorsa geçmiş olsun denizcilere nami tüm dünyanın haritasını çıkaracak.

Luffy'nin hayalinin meyve ile alakası yok. Luffy'nin meyveyi yedikten sonra Shanks'e bu sözü söylemediğini de söyleyebiliriz. Zira öyle bir ortam hiç olmadı. Ayrıca Haydut olayından sonra son olaylara kadar görüşmediler.

Luffy'nin hayali ancak Korsan Kral oldugunda mümkün olabilecek bir şey. Bu ne olabilir?

Luffy'nin hayalinin meyve ile alakası yok. Luffy'nin meyveyi yedikten sonra Shanks'e bu sözü söylemediğini de söyleyebiliriz. Zira öyle bir ortam hiç olmadı. Ayrıca Haydut olayından sonra son olaylara kadar görüşmediler.

Luffy'nin hayali ancak Korsan Kral oldugunda mümkün olabilecek bir şey. Bu ne olabilir?
Gemisinin kaptanı olacak işte, çok büyük hayal anca kk olursa başarabilir sonuçta o gemide Zoro var :ehe:

--------------------------------------------------------------------------------------------

Uçan bir antik silahla ülkeyi yok ettiler, üzüldüm oradaki insanlara. Sabo Logia olduğu için kurtarabilir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık