Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1060: Luffy'nin Hayali

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 229 77.6%
  • Orta

Kullanılan: 47 15.9%
  • Kötü

Kullanılan: 19 6.4%

• Kullanılan toplam oy
    295
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence hepsi eşit güçtedir. 3 antik silaha sahip kişi dünyayı yok edecek güce ulaşacak.

Ama işin tuhaf tarafı one piece hazinesi bu işin neresinde?

Joy Boy neyi hedefledi de başaramadı?

Dünya gerçekten önceden pangea olarak tek parça mıydı. İmunun kalesinin adı da Pangea.

Ve antik silahlar 3 ayrı şekilde nasıl farklı farklı yerlere ayrıldı.

Gidip bunları açıklamaz hala ağlak prenses çizme peşinde. 150 bölüm 9 ırgata harcadı...
Raftelde bunlar ögrenilecektir muhtemelen yada öncesinden elbaf'ta bazilari.

Eski joyboy'un olayi hükümet ile. Planlarina engel olamadi ya da farklı şeyler oldu.

Soru şu: Reyleigh robin ile shabondy'de konusurken sizin ulasacaginiz cevap farklı olabilir dedi. Raftel aynı ama cevap neden farklı? O sebeple one piece farklı birseye evrilebilir. Teoriler var ancak sadece bilgi olmasi harici birtakim şeyler de fiziksel olarak adada bulunabilir. Özünde D.'ler, hükümet, antik silah ve bazı önemli şeyler ile alakalı olucak gibi.

Raftel'e çok kalmadi. 2-3 arc sonra pluton ve poseidon ile alakalı aksiyonlar bekliyorum. Pluton'un momo ile baglantisi kesilirse yine problem. Bir sekilde kullanilacak ama kim kontrol edicek. Ayrica omurgasiz caribu'nun o kisi dedigi kim ise belkide hurdacı'nın aradigi yüzü yara olandir o kisi aksiyona da geçebilir. Ifadesine bakilirsa yonkou kadar gücüde olabilir.

Son düzenleme:
İlk defa bir ön spoiler veriyorum; bölümün neredeyse tamamı Bonney bir şeyler anlatıyor.

Geminin dışındaki sahnelerde Bonney’le ya da anlattıklarıyla bağlantılı.

Bir sanji fanı olarak şunu söylemek istiyorum. Zoro ne zaman şov yapsa benim aşk hayatımda güzel gelişmeler oluyor. ALLAHIM ne olur zoro bu hafta şov yapsın, karizması paçalarından aksın bu aralar çok ihtiyacım var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık