Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1058: Yeni İmparator

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 251 73.8%
  • Orta

Kullanılan: 46 13.5%
  • Kötü

Kullanılan: 43 12.6%

• Kullanılan toplam oy
    340
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İm Vivi'yi hedef gösteriyor, 5 hödük Vivi'nin işini bitirecekken Kobra bunlara engel olmaya çalışır, bunlar Kobra'yı öldürür, bunları göreb Sabo Vivi'yi kaçırır, Kobra'nın ölümünü Sabo'nun üzerine yıkarlar. Bunu anlatırsa kafasına tükürürüm sodanın, gerçi doğru düzgün bir şey beklemiyorum ondan. Çizimi de iyice dandikleşti zaten...

Nami ve Sanji’nin ödülleri dikkat çekici. İkisinin ödülleri birbirleri ile alakalı oluyor. Bir teori yazmıştım burda.
https://www.korsanfan.com/konu/nami-ve-sanjiye-dair.10260/
O yüzden wano sonrası ödüllerini merak ediyordum. Ve tahmin ettiğim gibi çıktı. 66 ( Germa 66) olan ödül 366 oldu. Sanji'nin 1032 lik ödülünden de 366 yi çıkarın ve sonuç 666. Toplayınca değil de çıkarınca. :) yine de Oda sensei'nin bir projesi olduğuna inanıyorum bu ödüllerle ilgili. Mesela Zoro'nun ödül ne öyle 1 ve 0 yine 1 yine 1 yine 0 yine 1 :)

Son düzenleme:
Kral hakisi olan birinin ucrumdan atlandı diye ağlamaması lazım. Zoro ve Brook sahnesi de komediydi ama Zoro'da kral haki çıktı sonra. Demem o ki Oda netflix ile iş yapmaya başladın diye hemen Nami'ye böyle saçma sapan güçlendirmeler vermeye kalkma sakın

Sorun hiçbir şey yapmamasında zaten. :) Adam 2 yıl boyunca gazete okumuş bir de Arabastada biriktirdiği yastık altı dolarlarını Buggye borç olarak vermiş, onu bile tahsil edememiş, bomboş vasıfsızlık örneği. Ödülü şişirip bizi kandırabileceğini sanıyor E. Oda. :)
2 imparator düşünce harekete geçme isteği gelmiş... Hayali KK olmak olan bir adamdı bakalım planı ne ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık