Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1056 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dünya Hükümeti de aptal. Oluşumun başındaki kişinin Buggy olduğuna nasıl kanaat getirmişler hayretler içerisinde düşünüyorum. KK ile bağlantılı olan bir adam buldular mı direkt mevki yükseltiyorlar, Roger'a yazar.

Yahu Buggy'nin yanındakiler için de aynısı geçerli, madem bu kadar güçlüler Buggy'nin bir numarası olmadığını nasıl anlamıyorlar? Ayrıca Mihawk'ın tayfası bile yok ki sırf kalabalık diye Buggy'nin ortağı olsun. Nereden tutsan elde kalıyor.
"Sevgi insanı kör ve sağır eder."
Mevlana

Karşındaki seni ölçemesin diye hakini saklama özelliği vardır ve çok büyük bir haki ustalığı gerektirir.

shanks vs yapıyordur bunu. Buggy’nin de olmayan hakisini hissedemedikleri için onu hakisini saklayabiliyor zannederler.

At fava bekle
Hah işte bu tam Oda'dan beklenecek bir saçmalık, tıpkı saldırılara Fatihin Hakisi eklemeyi uydurması gibi. Rayliegh, Luffy'ye bir buçuk sene haki eğitimi verirken bunu söylemeyi unutmuştu, o hesap.

Yahu Buggy'nin yanındakiler için de aynısı geçerli, madem bu kadar güçlüler Buggy'nin bir numarası olmadığını nasıl anlamıyorlar? Ayrıca Mihawk'ın tayfası bile yok ki sırf kalabalık diye Buggy'nin ortağı olsun. Nereden tutsan elde kalıyor.
Shichi iken rahat takılan Mihawk için şimdi durum değişmiş anlaşılan. Buggy ile ortak olma sebebi bu bence.
Buggy'nin adamlarının anlamaması saçmalık, ona katılıyorum. Belki anlayan vardır, ama bu durum işlerine geliyordur diye zorlama bir şekilde açıklanabilir ama.

Dünya Hükümeti de aptal. Oluşumun başındaki kişinin Buggy olduğuna nasıl kanaat getirmişler hayretler içerisinde düşünüyorum. KK ile bağlantılı olan bir adam buldular mı direkt mevki yükseltiyorlar, Roger'a yazar.
Spoilerda Buggy'nin organizasyonu diyor Mihawk ve Crocodile bir parçasıymış. Bölüm çikmadan net belli olmaz ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık