Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1056 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine alakasız yerlerden Mihawk övme şenliklerine başlanmış. :D
Geçmiş mesajlarım da hep dedim mihawk fanlari havadan nem kalıyor adamın birşeyini görmedik ama hep birilerinin şeyinden mihawk fanlari güç kasıyor 😂😂 şimdide başlamışlar buggy'nin yonkou olma sebeni mihawk yüzünden mihawk = yonkou seviyesi 😂😂😂 hayatım da bu kadar boş savunmalar görmedim 😂😂 forum da adamin yürümesinden dolayı güç seviyesi hesaplayan gördüm yeminle 😂 adami savunmak ve güçlü göstermek içindir hep birilerine ihtiyaç var.

İlginç şu adam yonkou seviyesi amma ve lakin hiçbir şekilde tayfa kurup kendisine bölge edinip yonkou olmuyor gidiyor denizcilerin kanatlarının altına giriyor oradan kovuyorlar buggy'nin kanatları altına giriyor ama hiçbir şekil de kendince tek başına birşey yapmıyor 😂😂 ama olsun adam yonkou seviyesi çünkü bakışlarına bakın gözlerinin içi parlıyorlar 😂😂😂

Dip Not : Her seferinde dedim mihawk ya ölecek ya birinin sağ kolu olacak umarım buggy reis sağ kol yapmıştır 😂😂 eğer sağ kol olmazsa yonkou seviyesi olamaz 😂😂😂😂

İlginç şu adam yonkou seviyesi amma ve lakin hiçbir şekilde tayfa kurup kendisine bölge edinip yonkou olmuyor gidiyor denizcilerin kanatlarının altına giriyor oradan kovuyorlar buggy'nin kanatları altına giriyor ama hiçbir şekil de kendince tek başına birşey yapmıyor 😂😂 ama olsun adam yonkou seviyesi çünkü bakışlarına bakın gözlerinin içi parlıyorlar 😂😂😂

Dip Not : Her seferinde dedim mihawk ya ölecek ya birinin sağ kolu olacak umarım buggy reis sağ kol yapmıştır 😂😂 eğer sağ kol olmazsa yonkou seviyesi olamaz 😂😂😂😂
''Mihawk isterse Yonko olur'' deniyordu, adam Buggy ile Crocodile'ın olduğu yerde bile Yonko olarak görülmüyor. Hayaller ve gerçekler.

Bu Mihawk'ın Yonkou olacak güçte olduğunu SODA mı söyledi? Neden herkes adama yonkou aşağı, yonkou yukarı diyor...
Adam ruhsuz gibi dolaşan gezentinin teki... Adam rahatına düşkün baktı denizciler rahat vermeyecek savaşmakla da uğraşmak istemiyor bir oluşumun içerisine gireyim bari demiş. Yakında kim varsa ona gitmiş. Buggy'yi de kesemiyor zaten :D

Shichi organizasyonu kuracaklar tüm shichliler bir bayrak altında toplanırsa gerçekten güçlü bir tayfa olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık