Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1055 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aga ben bu adamdaki kafayı anlamıyorum.

Ulan Sakazuki Whitebeard ile göğüs göğüse çarpışıyordu, Tümenlerle savaşıyordu, Teach ve ekibine tek başına gidiyordu.

O derece ağır bir adamdı.

Şimdi Aramaki gösteriyorsun Momo ile savaşıyor. Momo kim ulan.

İçip içip çiziyor seriyi. Oden ve Wano sevgine tüküreyim senin. Şu seride zamanında neler çizdiğine dön bir bak.

Yemin ediyorum sırf Oden ve Wano samuraylarını sevdiği için yapıyor bunu. Aklınca onları özgür ve güçlü gösterecek.

Sakazuki Aramaki den 3, 4 kat güçlüyse o zaman amirallik mevkini ele ayağa düşürme.

Aga ben bu adamdaki kafayı anlamıyorum.

Ulan Sakazuki Whitebeard ile göğüs göğüse çarpışıyordu, Tümenlerle savaşıyordu, Teach ve ekibine tek başına gidiyordu.

O derece ağır bir adamdı.

Şimdi Aramaki gösteriyorsun Momo ile savaşıyor. Momo kim ulan.

İçip içip çiziyor seriyi. Oden ve Wano sevgine tüküreyim senin. Şu seride zamanında neler çizdiğine dön bir bak.

Yen ediyorum sırf Oden ve Wano samuraylarını sevdiği için yapıyor bunu. Aklınca onları özgür ve güçlü gösterecek.

Sakazuki Aramaki den 3, 4 kat güçlüyse o zaman amirallik mevkini ele ayağa düşürme.
Ben gemiyi erken terk ettim, siz kalarak hata ettiniz. Bence hiç Oda'ya suç atma.

Ne Şanksmış arkadaş. Şanks söyler savaş biter. Şanks gelir Amiral gider. Şanks söyler Kaidou MF'ye gelmez. Şanks bir şey istedikten sonra yapmayan iki kişi var şimdiye kadar seride. Biri WB Ace'e karışmadı. diğeri Luffy gitti başına iş açtı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık