Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1054 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sana işini yap da mesajları taşı uyarı vs ver diye ultimatom veriyor sanırım. Ayıpladım açıkçası seni böyle hedef göstermesini
Ben de ciddi ciddi bilgi veriyorum. Hep bu iyi niyetimden kaybediyorum.
@Dattebayo..! 'nun dediklerine bakma ara bozucu o. Aşağıda yönetici olarak seni gördüm ondan : D

Agam kaç sayfadır WB tartışılıyor şu sayfada.
Spoiler yorumunda öyle bir kural yok bildiğim kadarıyla. Bölüm yorumunda yasak sadece. Burası her zaman geyiğe kaçıyor. Bence çok sakıncası da yok ama bazen abartıyoruz tabii. O da artık kullanıcıların insafına kalmış.

Luffy haki kullanabiliyordu. Fakat katakuriye vuramiyordu. Sebebi yumruk daha katakuriye ulaşmadan katakuri o bölgeyi açıyordu. Burada ise kılıç değmiş yani gözlem ile alakalı bir durum yok. Akainu o bölgeyi boşaltmış olsaydı net bir şekilde kılıç izini göremezdik. Eğer akainu o bölgeye haki bassaydı kılıç izi hiç olmazdı. Eğer akainu hiç birini yapmadıysa Marco ve Vista hakili vursalardi kan görmemiz gerekirdi. Bariz haki yok.
Akainu saldırının geleceği bölgeyi önceden fark edip magmaya çevirmiş. Kata'nın yaptığından çok bir farkı yok. Magmaya çevrilmiş bölgeyi hakiyle kesmen hiçbir anlam ifade etmiyor. Hadi onu geçtim haki kullanmamış olsalar Akainu neden bunu vurgulasın? Çok saçma olurdu.

timeskip öncesi ile timeskip sonrasını karşılaştırmayın.
timeskip öncesi özellikle mf arc'ta oda seriye haki diye bir şey eklemeyi düşünüyordu ama o zaman eklemeyi düşündüğü haki şuankinden farklıydı.
haki üzerinden karşılaştırma yapmak mantıksız. mf arcı kendi içinde değerlendirmek, wanoyu kendi içinde değerlendirmek gerekiyor.

Mahşerin 4 atlısı da gelmiş, kıyamet de çıkmış. Beyaz at luffydir kurtarıcımız
kızıl at savaş manadında shankstir
kara at teach tabi ki
soluk renkli olan da buggy ki hastalık demek. Bu one piece giderken de hastalanıyordu oraya gönderme sanırım. Rogerla önceden tanışmış olsa rogerın hastalığının sebebi de olabilir derdim.

Yeni amiral gücünde bir aday daha çıktı, kara at lakabı söylüyor gücünü. Güzel oldu bayağı aslında.

Mahşerin 4 atlısı da gelmiş, kıyamet de çıkmış. Beyaz at luffydir kurtarıcımız
kızıl at savaş manadında shankstir
kara at teach tabi ki
soluk renkli olan da buggy ki hastalık demek. Bu one piece giderken de hastalanıyordu oraya gönderme sanırım. Rogerla önceden tanışmış olsa rogerın hastalığının sebebi de olabilir derdim.

Yeni amiral gücünde bir aday daha çıktı, kara at lakabı söylüyor gücünü. Güzel oldu bayağı aslında.
Gelsin Teoriler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık