Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1049: Arzu Ettiğin Dünya

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 232 58.6%
  • Orta

Kullanılan: 95 24.0%
  • Kötü

Kullanılan: 69 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    396
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One Piece’de birbirine yakın bir çok meyvenin olması, Oda’nın aslında o kadar da yaratıcı olmadığının göstergesi bence.

Kaido fb çok kısa sürdüğü için ve zayıf bir final olduğu için şimdilik dövüşün bittiğini kabul etmemeyi tercih ediyorum. Doffy'ye o kadar altyapı hazırlamışsın Kaido'yu birkaç panelle mi geçiştirecen la Oda efendi!!

Çünkü Aokiji adam gibi gitmiş haki çalışmış, meyvesiyle yetinmemiş.
Adanın yarı yarıya ikliminin değişmesi savaşın meyve ağırlıklı geçtiğini ve ikisinin de eşdeğer ölçüde meyve kullandığının göstergesi. Ayrıca geleceği görme, gelişmiş silahlanma bütün amirallerde var. Silahlanma ve gözlem olmadan koramiral olamıyorsun, bunları gelişmiş kullanamadan da oramiral olamıyorsun muhtemelen. Binaenaleyh Akainu da adam gibi gitmiş, haki çalışmış.

Adanın yarı yarıya ikliminin değişmesi savaşın meyve ağırlıklı geçtiğini ve ikisinin de eşdeğer ölçüde meyve kullandığının göstergesi. Ayrıca geleceği görme, gelişmiş silahlanma bütün amirallerde var. Silahlanma ve gözlem olmadan koramiral olamıyorsun, bunları gelişmiş kullanamadan da oramiral olamıyorsun muhtemelen. Binaenaleyh Akainu da adam gibi gitmiş, haki çalışmış.
E yani? Ace'i bir de ben gömeyime mi karar verdin?

@Berkay şimdi gördüm mesajlarınızı. Açık buldular mı meyve bazlı saldırılarından hasar alıyorlardır da çarpıştıklarında eşit kalıyorlardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık