Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1046 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'dan uyanış göremezsek tek bir şekilde sıvamadan kotarabilir bunu mangaka. O da zoan uyanışı için ölmek şarttır gibisinden bir koşul getirmek. Diğer türlü çok mantıksız olurdu. Kaido her konuda uzmanlaşmışken meyvesini uyandıramamasının hiçbir manası yok.

1043-1044 bölümden dolayı seriyi mi bıraktılar yoksa hevesleri mi kırıldı bizim gibi?
Benim olduğum gruptaki adamların çoğu çıktığı günden beri seriyi hafta hafta takip eden kişilerdi. One Piece'e gerçekten gönül vermiş insanlardı. Son iki bölüm bayağı üzdü çoğunu. Bu yüzden bir kısmı gruptan çıktı, diğer kısım da ara verdi.

Luffy'nin de söylediği gibi meyve ondan çok şey götürüyor. Zaten ölümden dönmüş ve bitik bir haldeydi. Meyvenin sömürmesi ve Kaido'dan aldığı ve alacağı darbeleri de göz önünde bulundurursak... Dövüş bittiğinde Luffy'nin halini düşünmek bile istemiyorum. :(
Manganın 156. Bölümüydü yanlış hatırlamıyorsam. Luffy orada "acaba kaç bin yıllık ömrüm kaldı?" diye soruyordu. Usopp'ta "insanlar o kadar uzun süre yaşamaz." diyordu. Animesini en başından izlemiştim ama mangayı okumamıştım başladım 160. Bölüme geldim.

Luffy'nin bu bölüm halini görünce Law'ın gençlik ameliyatı yapacağını düşünmeye başladım iyice. Law muhtemelen Raftel'de gerçekleri öğrenecek sonrasında Luffy için meyvesinin gücünü kullanacak.

Benim olduğum gruptaki adamların çoğu çıktığı günden beri seriyi hafta hafta takip eden kişilerdi. One Piece'e gerçekten gönül vermiş insanlardı. Son iki bölüm bayağı üzdü çoğunu. Bu yüzden bir kısmı gruptan çıktı, diğer kısım da ara verdi.
Aynı duyguları yaşıyoruz. Profil fotoğrafını değiştirecek kadar üzmüş seni de serinin gidişatı.

Kaido'dan uyanış göremezsek tek bir şekilde sıvamadan kotarabilir bunu mangaka. O da zoan uyanışı için ölmek şarttır gibisinden bir koşul getirmek. Diğer türlü çok mantıksız olurdu. Kaido her konuda uzmanlaşmışken meyvesini uyandıramamasının hiçbir manası yok.
Bence Kaido zaten uyanış yapmış olacak ki bu kadar hasara rağmen adamda tık yok halen deli gibi çarpışıyor. Zoan uyanışlarında yenilenme ve aşırı fiziksel güç söz konusuydu Kaido da bunu savaş başladığından bu yana gösteriyor.

Manganın 156. Bölümüydü yanlış hatırlamıyorsam. Luffy orada "acaba kaç bin yıllık ömrüm kaldı?" diye soruyordu. Usopp'ta "insanlar o kadar uzun süre yaşamaz." diyordu. Animesini en başından izlemiştim ama mangayı okumamıştım başladım 160. Bölüme geldim.

Luffy'nin bu bölüm halini görünce Law'ın gençlik ameliyatı yapacağını düşünmeye başladım iyice. Law muhtemelen Raftel'de gerçekleri öğrenecek sonrasında Luffy için meyvesinin gücünü kullanacak.
Sevdikleri bir bir ölürken Luffy'nin yaşamaya devam etmesi, Luffy'ye yapılabilecek en büyük işkencedir. Cehennem azabı gibi... Mangaka kendi ana karakterine en büyük kötülüğü yapmaz umarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık