Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] 1044. Bölüm Hakkında

Çıktığı Zaman1044. Bölümün Spoilerini Görmek İstiyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    488
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Joyboy a ragmen Luffy yenilse ne guzel olur kaido ne demek mis anlariz. Zaten kaido yi Ben eski mogollara benzetiyorum yada atilla nin suluetine.

Merakla beklenen bölümlerin spoiler konularına bölüm yorumlarına göre daha fazla mesaj geliyor. İnsanlar spoiler konuşmayı daha çok seviyor. Görmek istiyoruz haliyle.

Spoiler'a bakmadan bölümü okumak her zaman daha iyi zaten. Bölümü okurken aldığın zevk 10 kat falan artıyor, bir de böyle bir bölüm geliyorsa bakmamak en iyisi.

Spoiler bir iki parça gelmiyor ki. Perşembe olunca bütün her şeyi bilmiş oluyoruz zaten. O işin tadını kaçırıyor.

Spoiler'a bakmadan bölümü okumak her zaman daha iyi zaten. Bölümü okurken aldığın zevk 10 kat falan artıyor, bir de böyle bir bölüm geliyorsa bakmamak en iyisi.

Spoiler bir iki parça gelmiyor ki. Perşembe olunca bütün her şeyi bilmiş oluyoruz zaten. O işin tadını kaçırıyor.
bende de tam tersi oluyor. Spoiler üzerine hep beraber beyin fırtınası yaptığımız zaman bölümü okuduğumda daha çok detay görüyorum. Diğer türlü üstünkörü okuyup detay kaçırabiliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık