Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Red kumdan bir kale yapar. Kaleyi gören Dragon olay yerine gelip bilmediğimiz bir tarafa doğru derin bakışlar atar o sıra.

Sabo: Efendim kalenin yanına geldik ne yapalım.
Dragon, hala bakış atmaktadır.
Sabo: ühhü ühhüüüü efendim kalenin yanındayız.
Dragon, bakışlar devam eder ve iç çeker bu sefer
Sabo:Kale diyorum hey kime diyorum, devrim yapacaz 40 yıl oldu
Dragon: Robin de ne güzel kadındı ya nerede acaba :gamyon:
Sabo: Allah belanı versin :artiz:
Yıllar önce
Dragon: Geldik baba mesleği diye denizci olduk her tarafta atletle gezen adamlar var, böyle şans mı olur?
Kuzan: Sorma ya! Bu anarşik devrimciler içinde güzel kızlar oluyormuş, bizim gibiler de anca sap sap gezsin.
Dragon: Ben istifa ediyorum!
...
Yıllar sonra İvankovun adasında
D: Niye böyle oldu lan?
İ: Sabo öldü mü Dragon ne diyorlar?
D: Robin hakikaten iyiydi ya... Şimdi halimize bak
İ: Hey Dragon! Dragon! Yine uzaklara daldın. Kim bilir ne derin şeyler düşünüyordun ama bir şey söyle bize.
D: Robin...
İ: Ne Robini?
D: Öhöm... Robin nereden çıktı ya bizim bir sarı oğlan vardı ya neydi adı?
İ: (kızgın bir şekilde) Saboyu mu diyorsun?
D: He işte, var mı ondan haber?
İ: Bu bir emirdir! Sanjiden alamadığınızı bundan alın :artiz:

Onca insan ülken özgür kalsın diye uğraşmış, serinin ana karakteri bu uğurda can vermiş, babanın katili hepinize ömür boyu kölelik vaadediyor, sen de hayatta kalmak için bu teklifi kabul ediyorsun. Piyasada Marco ve Yamato ikilisi olmasa, neyse diyeceğim. Ayağa kalkıp savaşacağım çeken Kid, hazırlıklara başlayan Law cabası. Momo'dan duymayı beklediğimiz sözleri Kaido'nun kızı Yamato'dan duyuyoruz. Korsanlarla birlikte büyümüş bir de, en büyük sevdası özgürlük olması gereken kişi, ölmemek için yalvaracak neredeyse.

Doğru esasında psikopatlık olarak bakarsak sadece lucci o profildeydi. Doğru ifade edememişim insani tarafları baskın olan @II. Invictus da dediği gibi kakuydu. Eğlenceli tiplerdi ama diğerleri Kaku gibi değildi bence. Özellikle jyabura ve blueno Lucci'ye daha yakın karakterde diyebiliriz. Görev adamlarıydı hepsi ama cp0 daki elemanın profili tamamen farklı
Hepsi görev adamı ya kimi adanmış, kimi değil işte. Bunlar adanmış ama. Mesele balta elli herif de denizciydi adını unuttum şimdi, Fujitora da denizci. Hepsinin kişiliği farklıdır. Bu senin dediğin ellerini kire bulaştırmama işi CP için hiç bi zaman olmazdı çünkü bunların da hükümet için pek kıymeti yok. Who's Who'yu müebbete bağlamış herifler, CP9'u da kovmuşlardı falan. Bunlar piyon olarak bakılan insanlar çok üst mertebeye koyma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık