Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042. Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayrlı Kandiller arkadaşlar.

Ben Luffy'nin de, Kaido'nun da uyanış açmasını bekliyorum. Zaten seride uyanışını gördüğümüz tek Zoan'lar İmpel Down'daydı. Bu adam Canavarlar Kralı ünvanına sahip. Meyvesi de en güçlü Zoan meyvesi ve her anlamda serinin zirvelerinden olan birinin Big Mom gibi gücü de zirvededir. Zoan kullanıcılarının olduğu bir adada hiç uyanışa sahip olan yoksa Oda'nın çizeceği manganın hay ben içine...

Zaten bir iki sayı önce Luffy, Kaido'nun gücünün arttığını belirtmişti. Kişiliği de bir dengesizleşti fark ettiyseniz. Bir ağlıyor, bir gülüyor, bir öfkeleniyor. Bence Law ve Kid ile arasındaki farkı görmeleri açısından dövüşün ne kadar şiddetlendiğini görürsek aralarındaki farkı daha iyi anlarız bize Oda böyle bir şey gösterebilir. Kaido'nun ne kadar güçlü olduğunu gösterip Luffy'nin yenmesiyle aralarındaki farkı anlayacaklardır.

Luffy'nin uyanışı kesin zaten. %100 geliyor. Bunu şuradan anlıyoruz. Luffy Shabaody arcında bu iki kaptanla yan yana geldiği zaman zaten kapışma içinde olacak üç kaptan olduğunu anlamıştım. Onigashima'ya hareket edilirken didişmeleri ve kendilerini göstermeleri olsun çatı savaşında birbirleriyle didişmeleri olsun hep bir rekabet gösterildi. Bu ikisi uyanış açmışken Luffy'nin uyanış açmamasını beklemek zaten yanlış olur. Kaldı ki iki rakiple kapıştı ikisi de uyanış açmış karakterlerde. Bu arcın güç dengesi çok aşırı bozuldu en azından şu haliyle Kaido'yu almasındansa uyanış açmış haliyle alması daha akla mantığa yatkın olacaktır.

Tüm tayfa dan kastın hasır şapkalar ise kaido ya ''çizik'' atabilecek tek jimbei var. Zoro-şanşi kapsama alanı dışında. Kid-law ise onlar yarışmaya dahil olamayacaklarını açıkladılar. Diğerlerinden ümidin yoktur umarım...
Yahu kim zarar verecek Kaido'ya bizim tayfadan? Zoro ölü Sanji ölü diğerleri hasarlı. Luffy kral hakiyle bile hala çok ağır hasar bırakamıyor. Kim verecek hasar? Bir balyoz vursa Luffy harici ölecek. :(
Çok sitem edildi diye 1041. bölümde yatışa geçip gücüm kalmadı dedirtti. Bu sefer sitemler yön değiştirdi. Emin misin gücün bittiğine daha saldırı yapacaktın diye. Heh rahat olun herkesin beklediği gibi hazırlanıyor 1 milyon 1. saldırıyı yapmak için. :a:

Tüm tayfa dan kastın hasır şapkalar ise kiaod ya ''çizik'' atabilecek tek jimbei var. Zoro-şanşi
Olumsuz, Nami var sağlam bir yıldırım saldırısıyla Kaido'yu incitebilir. Robin var yumurtalarını ezebilir, seviyor zaten güçlü kişilerin yumurtalarına saldırmayı:utan:, Jinbe var Gyojin Karate ile güzel fiziksel hasar atabilir. Usopp var, bulursa bir yerlerden ağzının içine Kairosekili kurşun atabilir. Chopper var bandaj yaparak etkisiz hale getirebilir:flaugh: olmadı onun da dev formunda fiziksel gücü tayfanın en iyi beş kişisinden biri olmasını sağlıyor. Franky var Radical Beam ile çok sağlam hasar verebilir özellikle Oden'in açmış olduğu yaraya vurursa. Brook var o da en az diğer saydıklarım kadar hasar bırakırlar Yohonohoho.

Sanji ve Zoro'yu saymıyorum zaten onlar artık üst klasmanlar onların bu saatten sonra attıkları her hasar zarar verir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık